MojAndroid

V priebehu posledných týždňov ste na stránke MojAndroid.sk mohli hrať o nový smartfón CAT S61. Súťaž, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou Caterpillar, bola veľmi jednoduchá. Stačilo odpovedať na tri jednoduché otázky a automaticky ste boli zaradení do žrebovania o nový smartfón. My teraz poznáme meno výhercu!

Do súťaže sa zapojilo celkovo 5 149 súťažiacich. Až 4 943 z nich pritom odpovedalo na všetky tri otázky správne.

AKÝ ROZSAH TEPLÔT A S AKOU PRESNOSŤOU DOKÁŽE MERAŤ TERMOKAMERA NA CAT S61?
  1. -10°C AŽ PO 300°C, S ODCHÝLKOU MAXIMÁLNE 0,25°C
  2. -20°C AŽ PO 400°C, S ODCHÝLKOU MAXIMÁLNE 0,15°C
  3. -15°C AŽ PO 500°C, S ODCHÝLKOU MAXIMÁLNE 0,35°C
AKO DLHO TRVÁ NABITIE NADŠTANDARDNEJ 4500 MAH BATÉRIE NA 40% JEJ KAPACITY NA CAT S61?
  1. 15 MINÚT
  2. 13 MINÚT
  3. 23 MINÚT
AKÉ ŠPECIÁLNE FUNKCIONALITY PRINÁŠA CAT S61?
  1. TERMOKAMERA, SEIZMOMETER, MERAČ KVALITY VODY
  2. CERTIFIKOVANÉ NOČNÉ VIDENIE, TERMOKAMERA, MERAČ HUSTOTY LÁTOK
  3. LASEROVÝ MERAČ, TERMOKAMERA, MERAČ KVALITY OVZDUŠIA

Odpovede na všetky tieto otázky ste mohli nájsť v článkoch v našom seriáli 7 dní s CAT S61. Takmer 5 000 z vás pritom odpovedalo správne na všetky tri otázky, no víťaz môže byť len jeden. Tým sa stáva Vladimír Hric!

Víťazovi k novému smartfónu gratulujeme a v blízkej dobe ho budeme kontaktovať prostredníctvom mailovej adresy, ktorú uviedol pri odoslaní svojho súťažného hlasu. Všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za účasť! Aj keď ste teraz nevyhrali, nemusíte byť vôbec nešťastní – s blížiacim sa vianočným obdobím máme pre vás nachystané množstvo ďalších súťaží o hodnotné ceny. Sledujte nás preto aj naďalej, aby vám neušla žiadna z ďalších súťaží na našej stránke.

31.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+