MojAndroid

Spoločne s anketou Orange Android Roka 2014 sme od novembra spustili ďalšiu súťaž. Portál MojAndroid.sk vyhlásil ďalší ročník súťaže Android Code 2014 – celonárodnú súťaž o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska. Do súťaže sa zapojilo celkom 24 aplikácií, ktoré môžete hodnotiť na stránke AndroidCode.sk/hlasovanie. Stačí vybrať 3 aplikácie, ktorým chcete dať svoj hlas, vyplniť meno a email, a potvrdiť kliknutím na link, ktorý vám príde emailom. Verejné hlasovanie končí 31. decembra 2014, pričom vyhodnotenie súťaže prebehne v priebehu januára, kedy aj porota určí výhercov v jednotlivých kategóriách. Samozrejme, pre hlasujúcich máme pripravené pekné ceny: smartfón Prestigio Grace a 10x navigácie Sygic.

Náš tip
Android Code 2014: Spúšťame verejné hlasovanie, vyberte najlepšie slovenské aplikácie

V sérii niekoľkých článkov vám predstavíme všetky aplikácie, ktoré boli do súťaže prihlásené. Dnes pokračujeme ďalším tuctom:

TIMMY dabované rozprávky

Aplikácia TIMMY je určená pre deti od 2 do 6 rokov. Ponúka celú sériu rozprávok respektíve rozprávaných uspávaniek o prasiatku Timmym a jeho kamarátoch, ktorí zažívajú rôzne dobrodružstvá. Z každého dielu navyše vyplýva edukatívne ponaučenie. Každý z príbehov je dabovaný profesionálnymi dablérmi. Ak sa aj napriek tomu náš dabing nepáči, aplikácia ponúka inovatívne prostredie v ktorom je možné každú epizódu nadabovať Vašim hlasom. Aplikácia obsahuje okrem bežného režimu prehrávania aj inteligentné prvky, ako sú časovač alebo časovač s automatickým znižovaním hlasitosti, pomocou ktorého bude vypnutie prehrávania plynulejšie a nenaruší zaspávanie dieťaťa.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

The Mouse Family

Myška potrebuje jedlo pre svoju rodinku ale veľká mačka ju chce zožrať. Pomôž myšej rodinke prežit. Par myšiek čaka na svoju mamu v nore. Potrebuješ iba ťukaním ukazovať smer kam má myška utekať po jedlo. Po zozbieraní 5 kusov jedla, možeš ísť dovnútra nory a nakŕmiť rodinku. Vyhni sa pasci a jedu. Obe možu myšku spomaliť. Hra obsahuje aj tabuľku najlepších hráčov. Najdeš tu aj hudbu a špeciálne zvuky spolu s vibráciami.
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Snap Clap

Fotenie samého seba nikdy nebolo také jednoduché, ako s aplikáciou Snap Clap. Miesto typickej selfie alebo nastavovania samospúšte je tu revolučná aplikácia pre mobilné telefóny, tablety a weareable smart hodinky. Vďaka tejto slovenskej aplikácii, prvej svojho druhu, si vytvoríte fotku na diaľku pomocou jediného tlesknutia rukami! Fotografie sa ukladajú do vlastnej galérie s možnosťou detailného náhľadu. Dajú sa zdieľať na sociálnych sieťach alebo otáčať priamo v aplikácii. Vďaka inteligentným hodinkám je dokonca možné prezerať alebo vytvárať si fotky aj na diaľku. Snap Clap podporuje dve hlavné softvérové platformy – Android Wear a Tizen Gear od Samsungu. Snap Clap je prvá aplikácia svojho druhu. Na rozdiel od podobných aplikácií, ktoré umožňujú náhľad a prevzatie fotiek buď na telefóne, alebo na hodinkách, teda nie súčasne, Snap Clap to ako jediná prináša simultánne na hodinkách aj na telefóne vo vysokom rozlíšení!

Verzia: v2.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v2.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

HOPIN TAXI

Taxi aplikácia, ktorá Vám umožní objednať si taxík, bez zdĺhavých rozhovorov a dohadovania sa s dispečingom. Na mape vidíte všetky dostupné taxíky vo Vašom okolí a Vy si tak môžete rýchlo a jednoducho objednať práve ten ktorý Vám najviac vyhovuje.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

miniFAKTÚRA

miniFAKTÚRA je jednoduchá moderná aplikácia, ktorá Vám ponúka rýchle vystavovanie faktúr kedykoľvek a kdekoľvek. Faktúry si viete rovno vytlačit alebo poslať e-mailom vo formáte PDF. miniFAKTÚRA má všetky potrebné dáta uložené priamo v telefóne a vy s nimi môžete plnohodnotne pracovať aj bez pripojenia na internet. Všetky dátu sú ukladané aj v cloude a prepojené s webovou aplikáciou a účtovníkom. Hlavný focus miniFAKTÚRY je customer experience a preto tvoríme aplikácie natívne, s ukladaním dát priamo v apkke a minimalizovaním počtu potrebných klikov na vystavenie dokladu.

Verzia: 3.3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.5
Aktuálna cena: Zdarma

Drink Invite

Prvá aplikácia na posielanie drinkov, s ktorou ti neujde žiadna párty. Čo všetko si môžeš užiť s Drink Invite?

– posielanie drinkov na diaľku
– získavanie drinkov od priateľov
– vyhľadávanie barov
– notifikáciu na zaujímavé akcie
– zoznamovanie a chatovanie
– zľavy za každé checknutie

Drink Invite funguje už vo viac ako 200 vybraných baroch po celom Slovensku.

Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma

Partneri Android Code 2014

Ďakujeme partnerom za podporu súťaže Android Code 2014:

partneri android code

20.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+