MojAndroid

Portál MojAndroid.sk oslavuje už svoje štvrté narodeniny. Naša práca začala 1.mája 2010 a odvtedy pravidelne píšeme Android novinky pre všetkých našich čitateľov a Android fanúšikov na Slovensku a v Čechách. Pri tejto príležitosti sme si pripravili narodeninovú súťaž. Stačí, ak vyplníte jednoduchý formulár a odpoviete na naše otázky. Zaujíma nás, ako hodnotíte našu prácu, ktoré aktivity poznáte a v ktorým novým témam sa máme viac venovať. Aj vďaka vášmu názoru sa budeme snažiť prinášať nové články a reportáže. Pre čitateľov máme pripravené štyri ceny: nový tablet Nexus 7 (2013) v hodnote 204 EUR a 3x navigácie Sygic s mapami celého sveta v hodnote 80 EUR. Súťaž trvá presne 24 dní (súťaž sme predĺžili), šťastných výhercov oznámime na akcii Orange Android Roadshow 2014 v Žiline a následne ich budeme kontaktovať. 

>>> Narodeninová súťaž – formulár pre čitateľov <<<

Náš tip
[BLOG REDAKCIE] Rozhovor: zakladatelia MojAndroid.sk Michal Chabada a Martin Krcho, portál oslavuje štyri roky

Stručné podmienky súťaže:

  • Súťaž o ceny v hodnote 444 EUR začína 4.mája 2014 o 4:44 hod a bude trvať 24 dní. 
  • Čitatelia môžu vyhrať 4 ceny: tablet Nexus 7 a 3x navigácie Sygic s mapami celého sveta.
  • Duplicitné odpovede budú zo súťaže vyradené.
  • Žrebovanie sa uskutoční dňa 30.mája 2014, meno výhercu zverejníme na stránke MojAndroid.sk a na akcii ORANGE Android Roadshow 2014 v Žiline
  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk. Zmena pravidiel vyhradená.

Ďakujeme všetkým našim čitateľom a fanúšikom za podporu a tešíme sa z vašej narastajúcej podpore.

Sledujte náš web a aktuálne informácie aj na Google+FacebookuTwitteri alebo cez RSS kanál.

MojAndroid.sk redakcia

4.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+