MojAndroid

Návykové hry od vývojára DEDALORD sa stali populárnymi nielen na platforme iOS ale aj na zariadeniach s operačným systémom Android. Herné hity s postavičkou Freda vás zaujmú svojou hrateľnosťou a istou dávkou krvy, ktorá nechýba v žiadnej verzii tejto hry, či už je to Falling Fred alebo Running Fred. Ďalšiu dávku krvavej zábavy si však teraz môžete užiť aj v novej časti s názvom Super Falling Fred.

Asi už správne tušíte, že ide o vylepšenú hru Falling Fred, ktorá tentokrát prináša niekoľko noviniek. Podobne ako v klasickej verzii hry, aj tu padáte dole šachtou, v ktorej čakajú na vás rôzne smrteľné nástrahy v podobe laserov, rôznych rezných strojov a iných. Medzi novinkami sa objavili napríklad nové postavičky, pasce a nechýbajú ani rôzne nové schopnosti.

 

 

Hra je zadarmo dostupná na Google Play, no podobne ako aj iné herné tituly aj táto obsahuje možnosť nákupu virtuálnych peňazí, za ktoré môžete získať napríklad štít, viac života, možnosť padať spomalene a veľa iných.Peniaze je možné samozrejme získať aj počas hrania hry.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

5.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+