MojAndroid

Už 4. augusta príde do kín dlho očakávaný film Suicide Squad. Z najväčších zloduchov sa zrazu stanú hrdinovia a okrem zaujímavého nápadu sa môžeme tešiť aj na hviezdne obsadenie. Do predstavenia filmu ale zostáva ešte niekoľko týždňov, ktoré si teraz môžete skrátiť hraním oficiálnej mobilnej hry Suicide Squad: Special Ops.

V tomto prípade ide o FPS hru, ktorej ovládanie je optimalizované pre mobilné displeje. To v praxi znamená, že hra je dobre hrateľná aj bez pridania ovládača. Vašou úlohou bude predierať sa mestom plným nepriateľov, hľadať zbrane a vylepšenia a zabezpečiť prežitie vás a vašej skupiny. V hre nájdete aj funkciu nahrávania videa, ktoré potom môžete zverejniť na sociálnych sieťach.

V minulosti už štúdio Warner Bros. zverejnilo niekoľko mobilných hier ešte pred predstavením filmu, no zdá sa, že tentokrát trafili do čierneho. Zrejme nepôjde o hru, ktorú budete hrať niekoľko rokov. Neočakávame veľkú podporu hry po predstavení filmu, no napriek tomu si so Suicide Squad: Special Ops môžete užiť niekoľko hodín dobre zábavy. Ako ste mohli v prípade takejto hry očakávať, v obchode Play ju nájdete zadarmo, no nechýbajú tu mikrotransakcie.

Verzia: 1.1.3
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.3
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

18.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+