MojAndroid

Google minulý týždeň predstavil vylepšený Gmail, ktorý automaticky rozdeľuje poštu do niekoľkých skupín. Novinky spoločnosť oznámila ako pre webovú verziu služby, tak aj pre aplikáciu pre OS Android. Aj keď väčšina z vás pravdepodobne ešte nový Gmail nemá aktivovaný, Google už teraz začína sprístupňovať aplikáciu pre Android, vo verzii 4.5. Tá prináša už avízované novinky vrátane nového postranného menu a niekoľkých ďalších zmien v používateľskom prostredí. Nové menu obsahuje schránku doručenej pošty, menovky a tiež prepínanie účtov. Na to, aby sa zobrazovali aj nové kategórie, však musíte mať najskôr aktivovaný novú webovú verziu. Link na stiahnutie prikladáme nižšie.

Náš tip
Google predstavil nový Gmail, rozdelí poštu na skupiny

–> Stiahni Gmail v. 4.5 <–

Gmail_2 Gmail_1

Google novu verziu Gmailu sprístupňuje postupne a môže ešte nejaký čas trvať, kým bude dostupná pre všetkých používateľov. Ak chcete ale novú aplikáciu pre android vyskúšať už teraz, tak si ju môžete stiahnuť a nainštalovať manuálne pomocou vyššie uvedeného odkazu. Dostupnosť aktualizácie môžete skontrolovať na Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

4.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+