MojAndroid

Dropbox práve vydal novú experimentálnu beta verziu svojej rovnomennej aplikácie s číselným označením 2.0.9, ktorá prináša úplne novú funkciu automatického uploadu fotografií a videí. Okrem toho však prináša aj niekoľko ďalších noviniek:

  • aplikácia teraz dokáže uploadovať fotografie a videá na pozadí prostredníctvom pripojenia WiFi alebo mobilného internetu.
  • upload ľubovoľne veľkých súborov (už žiadny 180MB limit)
  • 500MB extra priestoru pri automatickom uploade prvej fotografie
  • podpora pokračovania uploadu súborov pri problémoch so sieťou
  • ďalšie vylepšenia rýchlosti a opravy chýb

Výbornou správou je, že počas testovania beta verzie môžete získať ďalší úložný priestor úplne zadarmo. Každých 500MB fotografií a videí odovzdaných pomocou novej funkcie automatického uploadu bude odmenených pridaním extra miesta 500MB k vášmu Dropbox kontu. Takýmto spôsobom môžete spolu s 500MB za prvý upload získať až 5GB miesta navyše. Preto ak dychtíte za väčším úložným priestorom v tejto cloudovej službe, neváhajte, stiahnite si Dropbox beta pomocou nižšie uvedeného linku alebo QR kódu a uploadujte kým je táto ponuka aktuálna. Extra priestor môžete získať aj uploadovaním pomocou novej beta verzie klienta pre PC.

Dropbox Beta pre Android 2.0.9

Zdroj: dropbox

3.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+