MojAndroid

Hodnotenie personálu vašej obľúbenej reštaurácie alebo inej prevádzky už nemusí ostať len v kruhu priateľov či rodiny. Každý zákazník si teraz môže do mobilu stiahnuť aplikáciu Staffino, ktorá vyhľadá prevádzku, v ktorej sa nachádza a zároveň ju môže hodnotiť. Ak ste sa stretli s príjemnou a ústretovou obsluhou, s ktorou ste boli spokojní, môžete jej pomocou aplikácie nechať pochvalu. Naopak, ak vás správanie a kvality personálu sklamali a myslíte si, že neodpovedajú kvalitám prevádzky, je možné odovzdať hodnotenie priamo manažérovi, ktorý môže zamestnancovi dohovoriť, prípadne spraviť potrebné personálne zmeny.

Mám dobrý pocit, keď môžem niekoho pochváliť. Keď vidím, že sa snažia, sú ochotní, myslím, že je dobré, aby o tom vedel aj ich manažér,” hovorí Bratislavčan Marek Vittek.

staffino
Zakladatelia Staffino: Tomáš Rosputinský a Katka Klinkova

Vďaka aplikácii Staffino už nie je potrebné pracne vyhľadávať kontakty na vedúcich prevádzky na internete, prípadne sa dožadovať kontaktu priamo u personálu. Navyše, aplikácia sa dá použiť aj na priamu komunikáciu s manažérom, ktorému je možné položiť otázky, napríklad ohľadom ponuky produktov. Práve prístup a kvalita personálu je častokrát to, čo odlišuje jednotlivé prevádzky. Dnes už nie je problém získať všetky potrebné informácie, zabezpečiť distribúciu, dodávateľov či výrobu. Jedným z najlepších spôsobov ako sa odlíšiť ostáva teda to, ako sa zákazník v prevádzke cíti a ako sa k nemu správajú.

Screenshot_2014-12-04-09-27-36 Screenshot_2014-12-04-09-28-04 Screenshot_2014-12-04-09-28-15

Nejde ani o to, aby som svojich ľudí kontroloval. Majú moju dôveru. No vďaka Staffinu viem, čo si myslia zákazníci. Čo sa im páči, čo im nevyhovuje. Dozviem sa o problémoch, ktoré by inak ostali nevyriešené, pritom ich riešenie je úplne jednoduché,” hovorí Marek Záhorec z Bencik Culinary Group.

Zákazníkov si vážime a chceme, aby boli u nás čo najspokojnejší. Odrazí sa to na spokojnosti personálu a následne na celom úspechu prevádzky. Ľudia sa sem vždy radi vrátia, keď vedia, že náš ich názor a spokojnosť zaujímajú,” hovorí Zuzana Podkonická, manažérka reštaurácie Savage Garden, jedna z prvých, ktorá Staffino začala na Slovensku používať.

Aplikácia Staffino je zadarmo dostupná na obchode Play a môže si ju nainštalovať skutočne každý. Hodnotiaci systém Staffino sa tiež stal víťazom súťaže Startupawards.sk.

Verzia: 1.1.26
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.26
Aktuálna cena: Zdarma

staffino2

4.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+