MojAndroid

Spoločnosť Sony zverejnila v obchode Play aplikáciu s názvom Sony’s Concept for Android Marshmallow. Tento zaujímavý titul v sebe skutočne skrýva to, čo by ste si predstavili – možnosť zapojiť sa do testovania konceptu pre systém Android Marshmallow pre zariadenia Sony. Popri testovaní sa pritom aj samotní užívatelia môžu podieľať na vývoji systému, a to konkrétne spätnou väzbou, ktorú môžu spoločnosti poskytnúť.

sonys-concept-android-marshmallow-1 sonys-concept-android-marshmallow-2

Pre samotných užívateľov spočíva najväčšia výhoda v tom, že niektoré funkcie nového systému Android Marshmallow môžu na svojich zariadeniach vyskúšať už teraz. Spoločnosť Sony je známa tým, že rada spolupracuje s developermi a sprístupňuje im svoje zariadenia tak, aby mohli mať netrpezliví užívatelia čo najskôr k dispozícii ten najaktuálnejší softvér. Takéto hromadné testovanie prostredníctvom aplikácie v obchode Play je však zaujímavý krok, ktorý by mohol nalákať ešte väčšie množstvo užívateľov a urýchliť tak vývoj finálnej verzie systému. Do testovania sa však môžu zapojiť iba majitelia zariadení Sony Xperia Z3 a Z3 Compact a musia pritom pochádzať zo Švédska, Dánska, Nórska, Fínska, Islandu, Estónska, Litvy, Lotyšska, Veľkej Británie, Írska alebo Nemecka. Je škoda, že sa na testovaní nemôžeme podieľať aj my, no ostáva nám aspoň veriť, že užívatelia z týchto krajín sa postarajú o rýchlejšie sprístupnenie finálnej verzie softvéru.

Zdroj: Sony

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+