MojAndroid

Sony by už v najbližších týždňoch mal aktualizovať svoju vlajkovú loď Xperia Z3 na najnovší operačný systém Android 5.0 Lollipop. Ten by však okrem iných noviniek mal priniesť aj úplne nové softvérové tlačidlá. Tie, ktoré používa Sony už pomerne dlhú dobu, nahradí novými.

Táto informácia pochádza v podstate priamo od spoločnosti Sony, ktorá vydala nový update aplikácie Movie Creator. Tá na screenshotoch obsahuje už nové softvérové tlačidlá s funkciami pre návrat späť, návrat na domovskú obrazovku a spustenie multitaskingového menu. Tieto sa budú, až na tlačidlo Home, podobať na tlačidlá z Androidu 5.0 Lollipop.

Sony Xperia Z3: Softvérové tlačidlá z Androidu 4.4
Sony Xperia Z3: Softvérové tlačidlá z Androidu 4.4

Sony Xperia Z3 má dostať najnovší update na Android 5.0 Lollipop už vo februári. Na update sa určite tešia už všetci majitelia tohto smartfónu, čo však vravíte na nové softvérové tlačidlá, ktoré by mali s novým updatom prísť? Dajte nám vedieť v komentároch.

sonyandroid50softkeysaam

Zdroj: androidandme

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+