MojAndroid

Snapchat by sme medzi sociálnymi sieťami mohli označiť za skokana roka a dnes už nájdete len málo tínedžerov, ktorí ho nepoužívajú. Jednou z populárnych funkcií tejto služby sú tzv. stickers, teda nálepky, ktoré môžete vložiť na fotografie alebo do videí. Doteraz boli tieto nálepky iba statické, takže tam, kde ste ich umiestnili, tam zostali po celú dobu prehrávania videa. To sa však mení dnešnou aktualizáciou, ktorá prináša pohyblivé nálepky. A vaše príspevky na Snapchate tak naberajú úplne iný zmysel…

snapchat-3d-stickers-gif

Čo je na tejto novinke vynikajúce, je fakt, že nálepkami hýbe sama. Stačí, aby ste nálepku umiestnili napríklad na hrot ceruzky a Snapchat ňou na videu hýbe automaticky podľa polohy samotnej ceruzky. Takýmto spôsobom môžete vytvoriť naozaj zaujímavé a zábavné kreácie pre vašich priateľov na Snapchate. Aktualizácia tejto sociálnej siete by mala byť dostupná automaticky vo vašich zariadeniach, no stiahnuť si ju môžete aj manuálne kliknutím na widget nižšie. Používate Snapchat aj vy? :-)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Snapchat v najnovšej aktualizácii “Chat 2.0” dozrel. Prináša množstvo nových funkcií

Zdroj: Phandroid

14.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+