MojAndroid

Slovákom dnes na mobilné telefóny chodia SMS správy, ktoré informujú o tom, že boli vybraní pre evakuáciu kvôli koronavírusu. Tieto falošné správy sa tvária, že sú od Ministerstva vnútra SR, ktoré údajne organizuje evakuáciu.

Ministerstvo potvrdilo, že takéto správy neposielalo a sú falošné, informuje facebookový profil polície SR. Ďalšie hoaxy sa šíria v súvislosti s tým, že na Slovensku už máme prvé prípady nakazenia koronavírusom. Tie sú tiež nepravdivé. Zatiaľ nebol potvrdený ani jeden prípad koronavírusu na Slovensku.

Náš tip
Koronavírus zastavil prijímanie poštových zásielok do Talianska

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Podpísaný Anonym

  :))))))) a akože kam by ich evakuovali? Na archu pána Noe-ma? Namiesto paniky sa radujme že sme tak v riti ako sme. Na Slovensko nechcú ísť ani migranti, nieto ešte nejaký koronavírus………..

  • X F2

   Takého človeka (???) ktorý rozposiela poriadne potrestať Aby sa minimálne týždeň mal hnačku čo musí zapracovať…

 • KalichVydra

  Pekne hrabe tým osprostenym deťom za pc.

+