MojAndroid

V nasledujúcom SmartTalk sa opäť naživo porozprávame s Marekom zo Samsungu, ktorý nám tentokrát bližšie predstaví skladacie smartfóny od Samsungu. Tešiť sa môžete na informácie o sérii Z Flip aj Z Fold.

Marek bude odpovedať na vaše otázky, ktoré môžete klásť priamo počas živého vysielania na našom Facebooku. Ak je teda niečo, čo vás v súvislosti so skladacími modelmi zaujíma, máte jedinečnú možnosť opýtať sa.

Akcia: Ku kúpe Samsungu Galaxy Z Fold2 teraz získate práčku alebo televízor v hodnote až 859 €.

Pýtajte sa a vyhrajte Samsung Galaxy Z Flip

Okrem toho, že vám naživo odpovieme na vaše otázky, budete zaradení do žrebovania o úplne nový Galaxy Z Flip, ktorý do súťaže venuje spoločnosť Samsung. Ak chcete tento smartfón  vyhrať, otázku musíte položiť počas živého vysielania.

Samsung Galaxy Z Flip
Foto: Redakcia

SmartTalk bude vysielaný naživo na našom Facebooku a Instagrame vo štvrtok, 22. apríla o 18:00 a trvať bude približne hodinu. Nezabudnite sa pýtať, možno sa šťastie usmeje práve na vás a vyhráte novučičký Samsung Galaxy Z Flip.

V živom vysielaní uvidíte Michala z portálu MojAndroid.sk, rozprávať sa bude s Marekom zo Samsungu, ktorý sa bude snažiť odpovedať na všetky vaše otázky.

Pozrite si predchádzajúce SmartTalk s MôjAndroid, dozviete sa množstvo zaujímavých informácií:

Náš tip
Najlepšie Samsung mobily roka 2021. Veľký test smartfónov

14.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+