MojAndroid

Vaša obľúbená Smart Roadshow sa vracia! Po trojročnej prestávke sa uvidíme v Košiciach a prinesieme tie najaktuálnejšie a najzaujímavejšie novinky zo sveta smart technológií. Už 15. októbra 2022 si naživo budete môcť pozrieť a vyskúšať najnovšie smart vychytávky, ktoré sa čoraz viac stávajú súčasťou našich životov.

Smart Roadshow vznikla ako evolúcia pôvodnej Android Roadshow, ktorú portál MojAndroid.sk organizoval, spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu, celých 7 rokov.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prinášala všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

TCL: Telefóny, tablety, príslušenstvo a ďalšie horúce novinky

Jedným z partnerov, ktorí v Košiciach ukážu svoje produkty, je obľúbená značka TCL. A rozhodne sa bude na čo pozerať. Chýbať nebudú najnovšie smartfóny a príslušenstvo k nim, pozrieť si budete môcť aj tablety, slúchadlá či TV.

TCL 30+
TCL 30+ | Zdroj: TCL

Najväčšími lákadlami budú inteligentné okuliare TCL NXTWEAR G a taktiež aj ich nástupca TCL NXTWEAR AIR. Ďalším zo zaujímavých produktov, ktoré tento výrobca ukáže, bude tablet TCL NXTPAPER 10s so inovatívnym 10,1-palcovým displejom. A čím je tento displej iný? Pripomína bežný papier a využíva antireflexnú úpravu, ktorá zaručuje, že nedochádza k oslneniu. Okrem tohto modelu budú k dispozícii aj tablety TCL TAB 10 a TCL TAB 10 FHD.

TCL NXTWEAR G
TCL NXTWEAR G | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Neoddeliteľnou súčasťou každej Smart Roadshow boli a stále sú aj telefóny. Okrem odolného 4G modelu TCL 318D bude možné vidieť aj smartfóny s Androidom. A nebude ich málo, vystavené budú tieto modely:

  • TCL 305
  • TCL 306
  • TCL 30E
  • TCL 30SE
  • TCL 30
  • TCL 30+

To stále nie je všetko. TCL má v ponuke aj zaujímavé bezdrôtové slúchadlá, ktoré taktiež nebudú chýbať. Tešiť sa môžete na modely ako TCL MOVEAUDIO S108, TCL MOVEAUDIO S150, TCL MOVEAUDIO S180 a TCL MOVEAUDIO S600. 

TCL MOVEAUDIO S180
TCL MOVEAUDIO S180 | Zdroj: TCL

A aby toho nebolo málo, medzi vystavenými produktami nájdete a detské smart hodinky TCL MOVETIME Family WATCH 40 a TCL MOVETIME Family Watch 42. Pre starších bude zase k dispozícii model TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior.

TIP: Na Smart Roadshow 2022 v Košiciach budete môcť vyhrať smartfón TCL 30+ a slúchadlá TCL MOVEAUDIO S180.

Najbližšia zastávka – Košice. Registrácia je spustená!

Smart Roadshow po kratšej prestávke nanovo rozbehneme už 15.10.2022 v Košiciach. Vidíme sa v hoteli DoubleTree by Hilton, kde na vás budú čakať najnovšie vychytávky z oblasti technológií. Základné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia smartroadshow.sk, kde už bola spustená aj registrácia.

Smart Roadshow 2022 vo vašom meste

15. Október | KOŠICE | Hotel DoubleTree by Hilton
19. November | BANSKÁ BYSTRICA | Hotel Dixon

5.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+