MojAndroid

Vaša obľúbená Smart Roadshow sa vracia! Po trojročnej prestávke sa uvidíme v Košiciach a prinesieme tie najaktuálnejšie a najzaujímavejšie novinky zo sveta smart technológií. Už 15. októbra 2022 si naživo budete môcť pozrieť a vyskúšať najnovšie smart vychytávky, ktoré sa čoraz viac stávajú súčasťou našich životov.

Smart Roadshow vznikla ako evolúcia pôvodnej Android Roadshow, ktorú portál MojAndroid.sk organizoval, spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu, celých 7 rokov.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prinášala všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

Tablety a príslušenstvo k notebookom od Lenovo

Na Smart Roadshow nesmie chýbať ani tento veľký a obľúbený výrobca. Návštevníci budú mať možnosť vidieť nové zaujímavé produkty z portfólia tabletov, notebookov a príslušenstva k nim.

Lenovo Legion 7
Lenovo Legion 7 | Zdroj: Lenovo

Z tabletov a notebookov budú vystavené viaceré modely, ktoré si tak môžete pozrieť naživo. Napríklad Tab P11 Pro, Yoga 11, Yoga 13, Yoga 9i. Chýbať nebude ani herný 16-palcový notebook Lenovo Legion 7.

K dispozícii bude aj špičkový tablet Lenovo Tab P12 Pro s procesorom Qualcomm Snapdragon 870, 8 GB RAM, 120 Hz AMOLED displejom s rozlíšením 2560 x 1440 pielov a podporou dotykového pera. Tento tablet ďalej ponúka veľkú batériu s kapacitou 10 200 mAh a rýchle nabíjanie s výkonom 45 W.

Lenovo Tab P12 Pro kreslenie
Lenovo Tab P12 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik

Lenovo bude mať na Smart Roadshow v Košiciach aj prezentáciu. Na jej konci vás čaká prekvapenie v podobe súťaže o tablet, ktorá bude realizovaná formou kvízu. Ďalší dôvod, prečo sa zúčastniť.

Najbližšia zastávka – Košice. Registrácia spustená

Smart Roadshow po kratšej prestávke nanovo rozbehneme už 15.10.2022 v Košiciach. Vidíme sa v hoteli DoubleTree by Hilton, kde na vás budú čakať najnovšie vychytávky z oblasti technológií. Základné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia smartroadshow.sk, kde už bola spustená aj registrácia.

Smart Roadshow 2022 vo vašom meste

15. Október | KOŠICE | Hotel DoubleTree by Hilton
19. November | BANSKÁ BYSTRICA | Hotel Dixon

10.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+