MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Banskej Bystrici do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu, 26. októbra budeme v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton. Medzi vystavovateľmi a aj v zozname prednášok nájdete aj spoločnosť HomeSystem.

Množstvo smart home zariadení od HomeSystem.sk

HomeSystem prinesie zaujímavé smart home zariadenia. Chýbať nebude Homey 2.0, produkty od  Nanoleaf, Philips Hue, Xiaomi Aqara, Fibaro, Aeotec, HeatIT a Popp. A samozrejme ani Google Home.

Tešiť sa môžete na ukážku toho, ako dokáže Homey komunikovať s ticískami zariadení s rôznymi protokolmi. HomeSystem prinesie aj zaujímavú cenu do žrebovania.

smart home

V hlavnej úlohe Homey

Homey smart home dokáže ovládať automaticky a prostredníctvom smartfónu akékoľvek kúrenie, osvetlenie, tienenie, zavlažovanie. Podporuje protokoly Z-Wave, Zigbee, Wi-Fi, 433 MHz, iR, 866 MHz a Bluetooth. Okrem toho nechýba ani podpora produktov Philips Hue, Ikea Smart zariadenia, Somfy RTS, Osram smart zariadenia a iné.

Na svoje si prídu aj priaznivci smart home od Xiaomi, pretože nechýba ani podpora Aqara produktov, ktoré sa vyznačujú hlavne veľmi priaznivou cenou.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Košiciach!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už v sobotu, 26. októbra v Košiciach. Okrem spoločnosti HomeSystem, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

17.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+