MojAndroid

V posledných týždňoch sme na stránke prinášali prehľad inteligentných a online funkcií poisťovní pôsobiacich na Slovensku a vy ste hlasovali v ankete Smart Poisťovňa 2023.  Vďaka tomu ste nám pomohli vybrať a ohodnotiť tie najlepšie poisťovne. Teraz už poznáme víťazov v jednotlivých kategóriách a zároveň šťastného výhercu smartfónu podľa vlastného výberu v cene do 500 eur.

Ako prebiehalo hlasovanie

Podobne ako minulý rok, aj tentokrát sme do úvahy brali kombináciu najhlavnejších faktorov – optimalizáciu stránok poisťovní pre mobilné zariadenia, možnosti poistenia a vybavenia poistnej udalosti online, služby online klientskej zóny či možnosti jednotlivých mobilných aplikácií.

Tento rok sme vyhodnocovali výsledky v štyroch kategóriách – Zdravotná Smart Poisťovňa 2023, Komerčná Smart Poisťovňa 2023, Mobilná aplikácia zdravotnej poisťovne 2023 a Mobilná aplikácia komerčnej poisťovne 2023. Anketa prebiehala od 31. júla do 10. septembra 2023 a do hlasovania sa zapojilo rekordných 7 011 oprávnených hlasujúcich.

Ako si môžete všimnúť, v porovnaní s predošlými ročníkmi ankety Smart Poisťovňa z kategórií vypadla Cena Sympatie. Nejde o žiadnu náhodu. Tohtoročné hodnotenie totiž prešlo čiastočnou zmenou, kedy priamo klienti poisťovní ako používatelia online služieb a mobilných aplikácií získali výraznejšie slovo. V hlasovaní jasne rozhodli o tom, ktoré funkcie a veci dnes musia poisťovne spĺňať v technologickom svete.

Tým, že mali priestor na vyjadrenie spokojnosti s mobilnými aplikáciami a online prostrediami svojich poisťovní, sa hlasujúci sa viac podieľali aj na celkovom hodnotení v jednotlivých kategóriách. V ankete Smart Poisťovňa 2023 tak okrem najhlavnejších technologických faktorov mali oproti minulým rokom väčšiu váhu aj hlas a spokojnosť klientov.

Vzhľadom na rekordný počet hlasov to v niektorých prípadoch malo čiastkový dopad. Napriek tomu sa na pozícii lídrov neprejavila žiadna dramatická zmena v porovnaní s predošlými rokmi a technologická pripravenosť naďalej hrala prím.

Teší nás, že sa nám tento rok podarilo dosiahnuť rekordný počet hlasujúcich. Blahoželáme výherným poisťovniam, pretože obhájiť prvé miesto je často náročnejšie ako titul získať. Skokan roka sa stala ČSOB Poisťovňa, ktorej k dobrému umiestneniu pomohli práve hlasy spokojných klientov.

Michal Chabada, zakladateľ MojAndroid.sk

Smart Poisťovňa 2023: Umiestnenia v jednotlivých kategóriách

Kategória Zdravotná Poisťovňa 2023

  1. miesto – Dôvera
  2. miesto – VšZP
  3. miesto – Union ZP

Kategória Komerčná Smart Poisťovňa 2023

  1. miesto – Kooperativa
  2. miesto – ČSOB Poisťovňa
  3. miesto – Allianz

Kategória Mobilná aplikácia zdravotnej poisťovne 2023

  1. miesto – Dôvera

Kategória Mobilná aplikácia komerčnej poisťovne 2023

  1. miesto – Kooperativa

Výherca súťaže o smartfón podľa vlastného výberu v cene do 500 eur

Nezabudli sme ani na výhru. Všetci tí, ktorí sa zapojili do hlasovania a riadne vyplnili svoje kontaktné údaje, boli automaticky zaradení do žrebovania o smartfón podľa vlastného výberu v hodnote do 500 eur. Zaregistrovaných bolo celkovo 7 011 platných hlasov.

Výherkyňou z tohto rekordného počtu hlasujúcich sa stáva Silvia Kačmárová. Výherkyni srdečne blahoželáme a v dohľadnej dobe ju budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy, ktorú zadala v hlasovaní. Ak ste nevyhrali, nezúfajte – na našom webe nájdete pravidelne množstvo podobných ankiet, v ktorých sa súťaží o hodnotné ceny. Nabudúce tak môžete byť šťastným výhercom práve Vy!

29.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+