MojAndroid

8. ročník ankety Smart Poisťovňa 2023 o najlepšiu slovenskú poisťovňu z pohľadu smart a online funkcionalít je tu. Rozhodnite, ktoré sú tie najlepšie smart poisťovne na Slovensku a môžete vyhrať smartfón v hodnote až 500 € podľa vlastného výberu.

Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne.

Čo rozhoduje pri hodnotení?

  • ako majú poisťovne optimalizované stránky pre mobily
  • či je možné vybaviť poistnú udalosť online, aké sú služby v klientskej zóne
  • či poisťovne aktívne pracujú so sociálnymi sieťami
  • ktoré poisťovne majú mobilnú aplikáciu a aký je jej prínos pre klientov

Priebeh hlasovania

Hlasovanie prebieha od 31. júla do 10. septembra 2023. Každý sa do hlasovania môže zapojiť iba raz, no už jedno hlasovanie vás zaradí do žrebovania o hlavnú cenu – smartfón v hodnote 500 € podľa vlastného výberu. Hlasovať je možné za 20 poisťovní v 4 kategóriách:

  • Zdravotná SmartPoisťovňa 2023
  • Komerčná SmartPoisťovňa 2023
  • Mobilná aplikácia zdravotnej poisťovne 2023
  • Mobilná aplikácia komerčnej poisťovne 2023

Hlavná cena: Smartfón v hodnote 500 eur podľa vlastného výberu

Tak, ako aj po minulé roky, aj tento rok je možné vyhrať hodnotnú hlavnú cenu. Výherca sám rozhoduje o svojej výhre. Stačí sa zapojiť do hlasovania a keď sa na vás usmeje šťastie a vyžrebujeme vás, odnesiete si smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 €.

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2023 a budeme o nich informovať na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba sa zapojiť do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur. Hlasovanie je spustené dnešným dňom.

31.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+