MojAndroid

Smart Poisťovňa 2023 je už ôsmym ročníkom ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu do vrecka na Slovensku. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní.

Anketa je už v plnom prúde. Spustená bola 31. júla a hlasovať môžete do 10. septembra 2023. Odovzdaním hlasu nielen pomôžete poisťovni, ktorá si to podľa vás zaslúži, ale automaticky sa zapojíte aj do žrebovania o hlavnú výhru – smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 500 €.

Neprehliadnite:

Aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, za ktorú poisťovňu hlasovať, pripravili sme si pre vás stručné porovnanie jednotlivých poisťovní na našom trhu. Dnes sa pozrieme na to, či je možné poistiť sa online a rovnako online vybaviť aj škodovú udalosť.

 

Poisťovňa Možnosť poistenia online Optimalizácia procesu pre mobilné zariadenia Nahlásenie poistnej udalosti online Sledovanie stavu poistnej udalosti Úprava, doplnenie dokumentov
VšZP
Dôvera
Union
Allianz
Cardif poisťovňa Slovensko
Colonnade Insurance
ČSOB Poisťovňa
Európska cestovná poisťovňa
Generali
Genertel poisťovňa
Groupama poisťovňa
Komunálna poisťovňa
Kooperativa
MetLife Europe
NN životné poistenie  ❌  ❌  ❌  ❌  ❌
Novis  ❌  ❌  ❌  ❌  ❌
UNION poisťovňa
UNIQA poisťovňa
Wüstenrot poisťovňa

Možnosť poistenia online

Možnosť poistiť sa online dnes už ponúka takmer každá poisťovňa na Slovensku. Aké konkrétne poistenie je možné vybaviť, to už závisí od konkrétneho typu poisťovne. Pozitívne je, že poistiť online sa môžete vo všetkých troch slovenských zdravotných poisťovniach. Online poistenie nie je možné v týchto:

  • Cardiff poisťovňa Slovensko
  • NN Životné poistenie
  • Novis

Tieto tri poisťovne zároveň neponúkajú žiadnu z ostatných možností, ktoré riešime v rámci tohto článku. To je celkom logické, vzhľadom na to, že neponúkajú ani možnosť poistiť sa online.

Vybavenie poistnej udalosti online

Následne sme sa pozreli na to, v ktorých poisťovniach je možné vybaviť poistnú udalosť online. Toto už nie je štandardná funkcia a ponúkajú ju iba niektoré poisťovne. Nájdu sa ale aj také a znovu tu nájdeme rozdiely v tom, v ktorej poisťovni je možné poistnú udalosť nahlásiť, sledovať jej stav a neskôr zobrazovať či upravovať poistné dokumenty.

Viacero poisťovní dnes už ponúka všetky funkcionality a možnosti, ktoré sledujeme. Sú to tieto:

  • Allianz
  • ČSOB Poisťovňa
  • Generali
  • Genertel poisťovňa
  • Komunálna poisťovňa
  • Kooperativa
  • UNIQA poisťovňa

Hlasujte a vyhrajte

Tak, ako aj po minulé roky, aj tento rok je možné vyhrať hodnotnú hlavnú cenu. Výherca sám rozhoduje o svojej výhre. Stačí sa zapojiť do hlasovania a keď sa na vás usmeje šťastie a vyžrebujeme vás, odnesiete si smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur.

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2023 a budeme o nich informovať na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba sa zapojiť do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur. Hlasovanie je už spustené.

Náš tip
Smart Poisťovňa 2023: Vyberte najlepšiu poisťovňu a vyhrajte smartfón v hodnote 500 €
24.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+