MojAndroid

Smart Poisťovňa 2023 je už ôsmym ročníkom ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu do vrecka na Slovensku. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní.

Anketa je už v plnom prúde. Spustená bola 31. júla a hlasovať môžete do 10. septembra 2023. Odovzdaním hlasu nielen pomôžete poisťovni, ktorá si to podľa vás zaslúži, ale automaticky sa zapojíte aj do žrebovania o hlavnú výhru – smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 500 €.

Neprehliadnite:

Aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, za ktorú poisťovňu hlasovať, pripravili sme si pre vás stručné porovnanie jednotlivých poisťovní na našom trhu. Dnes sa pozrieme na to, ako majú jednotlivé poisťovne optimalizované svoje stránky pre mobilné zariadenia.

Poisťovňa Optimalizácia webu pre mob. zariadenia Možnosť poistiť sa cez mobilnú stránku Platba poistného cez mob. stránku Nahlásenie poistnej udalosti cez mob. stránku
VšZP
Dôvera
Union
Allianz
Cardiff poisťovňa Slovensko
Colonnade Insurance
ČSOB Poisťovňa
Európska cestovná poisťovňa
Generali
Genertel poisťovňa
Groupama poisťovňa
Komunálna poisťovňa
Kooperativa
MetLife Europe
NN životné poistenie
NOVIS poisťovňa
UNION poisťovňa
UNIQA poisťovňa
Wüstenrot poisťovňa

V porovnaní s minulým rokom si viaceré poisťovne polepšili. Groupama je však stále jedinou, ktorá nemá svoje stránky optimalizované pre mobilné zariadenia. Ale na druhú stranu, ponúka všetky funkcionality, ktoré v rámci tejto témy sledujeme.

Základnými funkciami, ktoré očakávame, sú možnosť založiť si poistenie online prostredníctvom telefónu, čo už dnes ponúka väčšina poisťovní. Hodí sa však aj možnosť nahlásiť poistnú udalosť cez mobilnú stránku, ktorú ponúka viac ako polovica z nich. Čerešničkou na torte je potom aj možnosť platiť poistné, ktorú ponúka najmenej poisťovní, no stále je ich takmer polovica.

Hlasujte a vyhrajte

Tak, ako aj po minulé roky, aj tento rok je možné vyhrať hodnotnú hlavnú cenu. Výherca sám rozhoduje o svojej výhre. Stačí sa zapojiť do hlasovania a keď sa na vás usmeje šťastie a vyžrebujeme vás, odnesiete si smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur.

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2023 a budeme o nich informovať na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba sa zapojiť do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur. Hlasovanie je už spustené.

Náš tip
Smart Poisťovňa 2023: Vyberte najlepšiu poisťovňu a vyhrajte smartfón v hodnote 500 €
1.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+