Posledná šanca: Hlasuj za najlepšiu online poisťovňu do vrecka a vyhraj HTC 10!

29. novembra 2016 0

Posledné dva dni. Presne toľko času máte na to, aby ste zahlasovali v ankete Smart Poisťovňa 2016, ak ste tak ešte neurobili. Už zajtra totižto hlasovanie o najlepšie online funkcie poisťovní ukončíme a z platných hlasov vyberieme jedného z vás, kto vyhrá nový smartfón HTC 10 v hodnote 600 EUR a ďalších výhercov navigácie Sygic v hodnote 80 EUR. Na nič tak nečakajte a hlasujte v našej ankete ešte dnes!

smart-poistovna-2016-vyhra

Na základe hlasov z verejného hlasovania bude vybraná najlepšia zdravotná a komerčná poisťovňa, ktorá ponúka online funkcie do vrecka a poisťovňa s najlepšou mobilnou aplikáciou. Hlasujúci pritom určia aj to, ktorá funkcia či vlastnosť aplikácie alebo webstránky poisťovne sa im páčia, prípadne by ich medzi online možnosťami privítali. O vašu priazeň v ankete Smart Poisťovňa 2016 bojujú jednak bojovať špeciálne upravené webstránky poisťovní, ale aj poisťovne s mobilnou aplikáciou. Pozrite sa, akým spôsobom môžete pristupovať k ponuke jednotlivých poisťovní.

Poisťovne, ktoré ponúkajú svoje služby cez web:

Poisťovne, ktoré ponúkajú svoje služby (aj) cez mobilnú aplikáciu:

Ak ste ešte nehlasovali v ankete Smart Poisťovňa 2016urobte tak priamo na oficiálnom webe ankety. Je to jednoduché a rýchle – stačí vyplniť súťažný formulár, správne vypísať vaše osobné údaje a potvrdiť hlasovanie cez e-mail, ktorý obdržíte. Potom budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny a možno sa usmeje šťastie priamo na vás!

Spoluorganizátorom ankety Smart Poisťovňa 2016 je portál Refresher.sk

Zapojte sa do diskusie (0)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: