MojAndroid

V poradí už piaty ročník ankety Smart Banka opäť prináša celonárodnú súťaž o najlepšie bankové aplikácie na Slovensku. Na základe odovzdaných hlasov vyhodnotíme najlepšie bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom ponúkajú jednotlivé banky. Hlasovanie prebieha od 7. februára do 15. marca 2020 . Tak neváhajte a odovzdajte hlas svojej obľúbenej bankovej aplikácii! Hlavnou cenou v ankete Smart Banka 2019 je nový smartfón v hodnote 1000 EUR!

smartbanka-hlasuj

Porovnajte si nominované banky

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií. Tento rok ich je opäť celkovo 12 a po kliknutí na konkrétnu banku uvidíte rozsiahly zoznam funkcií, ktoré daná aplikácia ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa vás najlepšia.

2019 – výnimočný rok mobilného bankovníctva

Tento ročník ankety Smart Banka bude opäť zaujímavý, pretože aj počas roka 2019 sa udialo vo svete mobilného bankovníctva naozaj veľa a viaceré banky si uvedomili, že moderné a mobilné bankovníctvo majú k sebe bližšie, ako sa mohlo zdať v minulosti.

Okrem noviniek a inovácií, ktoré priniesli v oblasti mobilného bankovníctva svojim klientom etablované banky, čoraz viditeľnejšie miešajú karty aj mladší hráči.

Ocenené budú banky, ale aj hlasujúci

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2019, ktoré môžu používať pri marketingovej komunikácii. Oceníme banky na prvých 3 miestach podľa verejného hlasovania. Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme výhercu novučičkého smartfónu v hodnote až 1000 EUR.

Hlasovanie je už spustené!

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 7. februára 2020 do 15. marca 2020 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.sk a MojAndroid.sk do konca marca 2020. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

7.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • disq

  Všetko OK až na bod č. 10 podmienok súťaže….dáva súhlas na spracúvanie osobných údajov organizátorom a partnerom súťaže za účelom ich využitia na reklamné a propagačné účely…

  • No Name

   V jednoduchosti to znamena,ze za sutaz dostane tento web pekne peniaze.Banka si zaplatila anketu.Financna strata 1000 za mobil + nejakych 3000 za anketu pre web.Agenture by platili omnoho viac.Potrebuju vase meno a tel cislo.Pripadne email.Az vtedy to ma cenu

   • eMKejx

    ok, ale sak meno a email boli nad “fajockami” uvedene ako povinne udaje. Ci tam smiem klamat, myslim pri mene?

  • Michal Chabada

   Kontaktné informácie potrebujeme aj pre účel odovzdania výhry

 • Martin

  Zdravím prišiel mi spatný mail kde bolo :

  Dobrý deň, Martin,

  Váš hlas v ankete Smart Banka 2018 bol úspešne zaznamenaný.

  Výsledky ankety spolu s výhercami budú zverejnené na stránke MojAndroid.sk po skončení hlasovania a to do konca mesiaca marec.

  Ďakujeme za hlas a prajeme veľa šťastia pri žrebovaní.

  Tím
  SmartBanka.sk

  S pozdravom Martin

  • Miloš Debnár

   Dobrý deň, Martin, ďakujeme za upozornenie. Text e-mailu sme upravili. Samozrejme, hlasovali ste v ankete Smart Banka 2019 :)

+