MojAndroid

Ak aj vy patríte do skupiny ľudí, ktorí dbajú na ochranu svojho Android zariadenia, mohla by vás zaujímať aplikácia Smart App Protector. Tá totižto slúži na pokročilú ochranu aplikácií a ďalších súčastí systému, ktoré zabezpečuje niekoľkými spôsobmi. Nižšie si bližšie popíšeme, čo všetko táto aplikácia ponúka.

Smart App Protector zabezpečuje ochranu vášho smartfónu či tabletu pomocou použitia hesla (numerického, alfanumerického), patternu (vzoru na obrazovke) alebo gesta, ktoré kreslíte priamo na displej. Aplikácia dokáže ochrániť všetky nainštalované aj predinštalované aplikácie a ako doplnkové funkcie ponúka aj možnosť zabrániť displeju vypnúť sa, či otočiť, vo všetkých aplikáciách, ktoré si zvolíte. V ponuke nájdete aj jednoduchého správcu súborov, pomocou ktorého môžete odinštalovať, zálohovať alebo spustiť všetky aplikácie, ktoré ste si do svojho zariadenia nainštalovali.

     

Okrem ochrany táto aplikácia ponúka aj množstvo doplnkových nastavení. V notifikačnej lište si môžete nechať zobraziť ikonu aplikácie, pomocou ktorej budete môcť rýchlo pristupovať k jej funkciám. Ikonu môžete zvoliť aj ako transparentnú, takže sa v zrolovanom menu nebude zobrazovať. K dispozícii sú aj nastavenia pre limit zamknutia (čas po odomknutí, za ktorý sa ochrana opäť nezapne), možnosť úplnej zmeny zamknutej obrazovky (pozadie, informácie, atď.) a poteší aj časovač vypnutia ochrany. S ním môžete ochranu aplikácií vypnúť napríklad v noci, aby ste sa s prispatými očami nemuseli trápiť s tým, aké heslo musíte zadať, ak chcete vypnúť zabudnutý budík. Ku aplikácii je dostupný aj widget.

      

Smart App Protector nájdete na Google Play Store v bezplatnej a platenej verzii. Za 1€ v platenej verzii odstránite otravné reklamy a odomknete všetky limity funkcií, ktoré ponúka bezplatná verzia. Samozrejme, že kúpou podporíte aj prácu autora, ktorý bude následne aplikáciu neustále vylepšovať a my sa dočkáme ďalších a ďalších noviniek a aktualizácií, takže túto kúpu za pár drobných dobre zvážte. Nižšie nájdete odkazy na stiahnutie oboch verzií.

Verzia: 7.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

14.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+