MojAndroid

V obchode Play sa pred istým časom objavila aplikácia Slovenské Televízie, ktorá ponúka jednoduché prostredie, no praktické funkcie. Priamo v smartfóne alebo tablete si môžete pozrieť online televízie, a to celkovo až 17 staníc, ktoré majú bezplatný online stream. Nechýbajú ani známe slovenské a české programy.

Ako sme v úvode spomínali, samotná aplikácia je veľmi jednoduchá a skladá sa len z kategórií a jednotlivých odkazov na televízie. Z času na čas sa stane, že niektorý zo streamov vypadne, no autor aplikáciu pravidelne aktualizuje a opravuje. Čo nám na tomto titule trochu prekáža, sú reklamy, ktoré sa objavia na celej obrazovke vždy, keď chcete prepnúť televíziu a nedajú sa nijako vypnúť. Pod tlačidlom “Aplikácia bez reklám?” sa nachádza iba e-mailová adresa developerov s odkazom “Napíšte nám”. Oveľa radšej by sme boli, keby sme tam našli napríklad možnosť pre zaplatenie prémiovej verzie aplikácie za menší poplatok. Inak ale ide o praktický titul, ktorý vám rozhodne odporúčame aspoň vyskúšať.

17.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+