MojAndroid

Inteligentné bankovníctvo George od Slovenskej sporiteľne funguje už niečo vyše roka. Najväčšia slovenská banka má už takmer trištvrte milióna používateľov tejto novej platformy, celkovo má banka vyše milióna používateľov internet bankingu, vďaka čomu je najväčšou digitálnou bankou na Slovensku.

Oveľa väčšia spokojnosť zákazníkov

„Počet používateľov Georgea atakuje hranicu trištvrte milióna klientov, vďaka čomu Slovenská sporiteľňa  určuje trendy v digitálnom bankovníctve na Slovensku. Rovnako sa nám vďaka Georgeovi podarilo za rok zdvojnásobiť počet ľudí bankujúcich cez mobilnú aplikáciu, ktorá patrí medzi najlepšie hodnotené bankové aplikácie na trhu. Tiež sme vlani v rámci rozvoja digitálnych služieb spustili aj mobilné platby cez Google Pay. V neposlednom rade sú digitálne silné aj naše pobočky. Poradcovia klientom poskytujú profesionálne poradenstvo a obsluhu na našich pobočkových tabletoch,“ povedal Zdeněk Románek, člen predstavenstva zodpovedný za retailové bankovníctvo Slovenskej sporiteľne.  

George bol pre banku veľký krok vpred, najmä čo sa týka mobilného bankovníctva. Medziročne narástol počet používateľov mobilného bankovníctva zo 120 000 koncom roka 2017 na 260 000 koncom minulého roku. Používatelia majú aplikáciu oveľa radšej a do aplikácie George sa prihlasujú v priemere až 16-krát mesačne, pričom pri starej verzii to bolo iba 1,7-krát za mesiac. Ich pohodlie by mali zvýšiť aj pripravované novinky, ako napríklad zabezpečenie biometriou. Používatelia Android zariadení sa môžu tešiť na možnosť zabezpečiť aplikáciu odtlačkom prsta.

TIP: Ak potrebujete poradiť, pozrite si náš návod: SLSP George prihlásenie krok za krokom.

Smart Banka 2018: Vyberte najlepšiu digitálnu banku na Slovensku!

Slovenská sporiteľňa však nie je jediná, ktorá vlani spravila veľký pokrok so svojím mobilným bankovníctvom. Na našom trhu nájdeme množstvo bánk, ktoré sa snažia zákazníkom vyhovieť aj po stránke funkcií a atraktivity svojej mobilnej aplikácie. Za tie najlepšie môžete teraz hlasovať v ankete Smart Banka 2018! Za váš hlas pre tú najlepšiu mobilnú banku získate šancu na výhru nového smartfónu Samsung Galaxy S9! Tak neváhajte a hlasujte ešte dnes na tomto odkaze alebo kliknutím na tlačidlo pod článkom!

smartbanka-hlasuj

Ďalšie články k téme:

Náš tip
https://www.mojandroid.sk/aplikacia-george-go-slovenska-sporitelna-banka-video/
Náš tip
Slováci by zrušili jedno a dvojcentové mince. My radšej platíme mobilom | Smart Banka 2018
1.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+