MojAndroid

V poradí už štvrtý ročník ankety Smart Banka opäť prináša celonárodnú súťaž o najlepšie bankové aplikácie na Slovensku. Na základe odovzdaných hlasov vyhodnotíme najlepšie bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom ponúkajú jednotlivé banky. Hlasovanie prebieha od 22. januára do 28. februára 2019 (hlasovanie sme predĺžili do 5. marca 2019!). Tak neváhajte a odovzdajte hlas svojej obľúbenej bankovej aplikácii! Hlavnou cenou v ankete Smart Banka 2018 je nový smartfón Samsung Galaxy S9!

smartbanka-hlasuj

Porovnajte si nominované banky

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií. Tento rok ich je celkovo 12 a po kliknutí na konkrétnu banku uvidíte rozsiahly zoznam funkcií, ktoré daná aplikácia ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa vás najlepšia.

2018 – výnimočný rok mobilného bankovníctva

Aktuálny ročník ankety Smart Banka je o niečo výnimočnejší, pretože počas roka 2018 sa udialo vo svete mobilného bankovníctva naozaj veľa a viaceré banky si uvedomili, že moderné a mobilné bankovníctvo majú k sebe bližšie, ako sa mohlo zdať v minulosti.

Okrem noviniek a inovácií, ktoré priniesli svojim klientom etablované banky, sa na trhu objavili aj noví hráči, ktorí môžu v oblasti mobilného bankovníctva vážne zamiešať karty.

Ocenené budú banky, ale aj hlasujúci

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2018, ktoré môžu používať pri marketingovej komunikácii. Oceníme banky na prvých 3 miestach podľa verejného hlasovania. Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme víťazov piatich ročných licencií ESET Mobile Security & Antivirus, ale najmä novučičkého smartfónu Samsung Galaxy S9.

Hlasovanie je už spustené!

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 22. januára 2019 do do 28. februára 2019 (hlasovanie sme predĺžili do 5. marca 2019!) na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.sk a MojAndroid.sk do konca marca 2019. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj


22.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+