MojAndroid

V poradí už štvrtý ročník ankety Smart Banka opäť prináša celonárodnú súťaž o najlepšie bankové aplikácie na Slovensku. Na základe odovzdaných hlasov vyhodnotíme najlepšie bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom ponúkajú jednotlivé banky. Hlasovanie prebieha od 22. januára do 28. februára 2019 (hlasovanie sme predĺžili do 5. marca 2019!). Tak neváhajte a odovzdajte hlas svojej obľúbenej bankovej aplikácii! Hlavnou cenou v ankete Smart Banka 2018 je nový smartfón Samsung Galaxy S9!

smartbanka-hlasuj

Porovnajte si nominované banky

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií. Tento rok ich je celkovo 12 a po kliknutí na konkrétnu banku uvidíte rozsiahly zoznam funkcií, ktoré daná aplikácia ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa vás najlepšia.

2018 – výnimočný rok mobilného bankovníctva

Aktuálny ročník ankety Smart Banka je o niečo výnimočnejší, pretože počas roka 2018 sa udialo vo svete mobilného bankovníctva naozaj veľa a viaceré banky si uvedomili, že moderné a mobilné bankovníctvo majú k sebe bližšie, ako sa mohlo zdať v minulosti.

Okrem noviniek a inovácií, ktoré priniesli svojim klientom etablované banky, sa na trhu objavili aj noví hráči, ktorí môžu v oblasti mobilného bankovníctva vážne zamiešať karty.

Ocenené budú banky, ale aj hlasujúci

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2018, ktoré môžu používať pri marketingovej komunikácii. Oceníme banky na prvých 3 miestach podľa verejného hlasovania. Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme víťazov piatich ročných licencií ESET Mobile Security & Antivirus, ale najmä novučičkého smartfónu Samsung Galaxy S9.

Hlasovanie je už spustené!

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 22. januára 2019 do do 28. februára 2019 (hlasovanie sme predĺžili do 5. marca 2019!) na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.sk a MojAndroid.sk do konca marca 2019. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj


22.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Nostradamus

  Vsetci vieme, ze to vyhra Tatra alebo VUB, lebo to mate ako PR. Ale preboha nedavajte tam Fio, to je appka z cias Zapadorimskej rise…

  • Fio by sa malo konečne aktualizovať, snáď to bude čoskoro spolu s Google Pay.

  • mojandroidsk

   Anketu vyhrá banka, ktorá dostane najviac hlasov. Anketa nie je súčasťou žiadnej PR aktivity ktorejkoľvek konkrétnej banky. Do ankety sme zaradili všetky banky, ktoré majú aktívnu oficiálnu aplikáciu ponúkajúcu funkcie mobilného bankovníctva. Pokiaľ ide o kvalitu jednotlivých aplikácií, je už na hlasujúcich, ako ohodnotia jednotlivé banky.

 • Marek Baláž

  Nechápem zmysel tohto hlasovania. Každý môže akurát tak hlasovať za tú banku, ktorú používa a nemá šancu porovnať aplikácie ostatných bánk. Výsledok teda bude skôr odrážať počet užívateľov jednotlivých bánk ako kvalitu ich aplikácií. Aj to úplne mylne, lebo sa môže stať, že hlasovať budú viac napr. užívatelia Tatra než CSOB atd. Úplne nezmyselná anketa.

  • mojandroidsk

   Podľa skúseností a výsledkov minulých ročníkov vieme, že tomu tak nie je. Veľké percento klientov využíva služby viacerých bánk a zároveň, klienti jednej banky hlasujú za aplikácie konkurencie, pretože vedia, že ponúkajú v rámci mobilného bankovníctva lepšie/vhodnejšie/užitočnejšie funkcionality.

   • Marek Baláž

    😀 Ako niekto vie, aké funkcie má appka banky, ktorej nie je klientom? Ad 2 prečo ak si niekto myslí že iná banka má lepšiu appku neprejde k nej?
    Držím palce nech sú výsledky ankety čo najpresnejšie 👍

    • show

     ja využívam služby dvoch bánk, hlasoval som za lepšiu z nich

+