MojAndroid

Ak patríte aj vy medzi náruživých hubárov a zberačov iných lesných plodov, určite sa vám v smartfóne alebo tablete zíde slovenská aplikácia s názvom Výskyt húb. Ide o partnerskú aplikáciu pre portál nahuby.sk, ktorá zobrazuje v inteligentných zariadeniach obsah z tejto webstránky a rovnako tam nový obsah, zadaný používateľmi, automaticky uverejňuje. V aplikácii tak nájdete vždy aktuálnu databázu hubárskych oblastí a ak sa chcete podeliť o vaše tajné miesto s ostatnými, cestu máte otvorenú.

vyskyt-hub-1 vyskyt-hub-2 vyskyt-hub-3 vyskyt-hub-4

Aplikácia je sama o sebe veľmi jednoduchá, no pritom zaujímavá a veľký dôraz sa kladie na fotografie, ktoré do databázy môžu pridávať priamo používatelia “za cesty”. Poteší tiež podpora pre lokalizačné služby a následné zobrazenie blízkych lokalít, ale aj pekne spracovaná mapa Slovenska, kde všetky oblasti s hojným výskytom húb nájdete. Čo viac k tomu dodať? Klikajte na náš widget nižšie a nainštalujte si do svojho smartfónu slovenskú aplikáciu Výskyt húb aj vy!

Verzia: 2.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

25.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+