MojAndroid

V rámci systému Android Oreo prišlo množstvo nových funkcií, avšak spolu s nimi aj funkcie, ktoré nemusia vyhovovať každému používateľovi. Jednou z takých funkcií je aj systémové upozornenie o aplikáciách, ktoré bežia na pozadí. S aplikáciou Hide “running in the background” Notification je však tento fakt možné veľmi jednoducho eliminovať.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 42. týždeň 2017

Jednoduché a účelové riešenie

Aplikácia ponúka jednoduché prostredie a jej hlavnou funkcionalitou je práve schovanie upozornenia ohľadom aplikácií bežiacich na pozadí systému Android Oreo. V rámci tejto verzie systému vás tak už nebudú otravovať upozornenia, ktoré by ste možno svojmu okoliu ani nechceli ukázať. V každom prípade je táto aplikácia užitočným nástrojom aj pre tých, ktorí si chcú v rámci svojich upozornení udržať čo možno najväčší prehľad a poriadok.

Ak si chcete overiť či táto aplikácia prináša skutočne len túto jednoduchú funkcionalitu, môžete si prezrieť verejný kód danej aplikácie. Samotnú aplikáciu Hide “running in the background” Notification si môžete následne stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Ak chcete podporiť vývojárov aplikácie, môžete tak urobiť v rámci poplatku v podobe in-app nákupu.

Verzia: v1.6vc96
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v1.6vc96
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androicentral

23.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+