MojAndroid

Developer MadFingers Games je používateľom Android zariadení dobre známy a to hlavne českým a slovenským. Jedná sa totiž o české štúdio pochádzajúce z Brna. Má za sebou tituly ako akčná plošinovka Samurai II: Vengeance, ale aj série akčných 3D FPS strieľačiek Shadowgun a Dead TriggerA práve séria Shadowgun mala už dlhšiu dobu ohlásené pokračovanie s oznámeným dátum vydania 22. marca 2018. MadFingers Games svoj sľub dodržali a oddnes je táto hra s názvom Shadowgun Legends dostupná zdarma v obchode Google Play.

Náš tip
VIDEO | Madfinger Games pripravujú novú zombie strieľačku s názvom Unkilled

Shadowgun Legends naväzuje na predošlé diely série. Opäť sa ocitáte v budúcnosti, kde na ľudstvo útočí mimozemská rasa, ktorú aj vy ako mladý nováčik jednotky Shadowgun musíte pomôcť poraziť. Čaká na vás príbeh s 200 misiami na 4 planétach, možnosť hrať singleplayer alebo multiplayer v kompetitívnom, kooperatívnom alebo tímovom móde. Na začiatku hry si vytvoríte svoju postavu, jej vzhľad a meno. Následne sa môžete prechádzať po miestnom trhu, kde máte možnosť nakupovať a vylepšovať svoje zbrane, postavu a prijať misie. V nich na vás čaká pekná 3D grafika, ľahké a nastaviteľné ovládanie a široký výber zbraní od pištolí, cez ostreľovacie pušky až po samopaly a ťažšie zbrane. Hra je síce zdarma, ale v in app platbách z vás môže vytiahnuť až 99 dolárov.

Verzia: 0.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.4.3
Aktuálna cena: Zdarma

23.3.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+