MojAndroid

Ak sa vám zacnelo za novinkami od herného štúdia Madfinger Games, tak máme pre vás malé prekvapenie. Spoločnosť totižto oznámila, že pripravuje ďalšiu hernú pecku, ktorá má poriadne potrápiť nejedno mobilné zariadenie. Na scénu má totižto prísť graficky nadupaná novinka Shadowgun Legends. Jej dej má byť zasadený do ďalekej budúcnosti zdevastovaného vesmíru, v ktorej bude úlohou hráčov zachrániť ľudstvo pred vyhynutím. Hra má ponúknuť všetko to najlepšie čo by ste dnes od hier tohto typu mohli očakávať a fanúšikovia MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) hier si určite prídu na svoje.

Shadowgun-Legends-Android-Game-Preview-5-1024x373

Podrobnejšie informácie o hre nie sú momentálne k dispozícii a nevieme ani to, kedy by ju presne Madfinger Games mohli sprístupniť širokej verejnosti. Predpokladá sa ale, že by sa tak mohlo stať ešte tento rok. “Shadowgun Legends je výsledkom 6 rokov skúseností s tými najlepšími strieľačkami na trhu.” hovorí CEO, spoluzakladateľ spoločnosti a vývojár Marek Rabas. “Využili sme všetky vedomosti a znalosti získané pri tvorbe predchádzajúcich titulov a vložili sme ich do nášho doteraz najambicióznejšieho projektu.

Zdroj: shadowgunlegends

17.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+