MojAndroid

Ak ste fanúšikom mobilných hier, tak pre vás české vývojárske štúdio Madfinger Games určite nie je neznámym. Ide o autorov populárnej hry Dead Trigger, ktorá si po celom svete získala množstvo fanúšikov, a to najmä vďaka prepracovanej grafike a strhujúcemu gameplayu, ktorý vás priam vtiahne do hry. Aj preto nás teší že sa českí developeri rozhodli vytvoriť ďalší titul pre Android zariadenia. Jeho názov je Unkilled a nižšie si môžete na videu pozrieť prvý trailer na túto hru.

Mobilná novinka Unkilled bude dostupná v júni tohto roka a vývojári sa na jej adresu vyjadrili nasledovne:

Unkilled prinesie nový level zábavy s charakteristickou dychberúcou grafikou a návykovým gameplayom, ktorý poznáte z hier od Madfinger Games. Hráči zažijú vzrušujúcu adventúru odohrávajúcu sa v New Yorku, pričom zážitky bude podporovať aj komplexný sprievodný príbeh ilustrovaný priamo na mape hry, dobre zásobený obchod so zbraňami, množstvo vylepšení pre jednotlivé zbrane a veľa ďalších noviniek...

Viac sa o tejto hre dozvieme už budúci týždeň na konferencii Game Developers Conference v americkom San Francisco. Dianie okolo tejto hry budeme samozrejme aj naďalej sledovať a budeme vás ihneď informovať, keď bude dostupná v obchode Play.

Zdroj: Unkilled

28.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

7 odpovedí na “VIDEO | Madfinger Games pripravujú novú zombie strieľačku s názvom Unkilled”

  1. Zatial kompletne to iste ako Dead Trigger 2. Celi engine rovnaky, nasiel som akurat 9novych zombikov a mapy. Pfff, nie zeby popracovali na updatoch pre DT2 ale sa seru s vyvijanim niecoho coho je na trhu uz plno.

  2. Ach bože, zase zombie hra…to už nie je z čoho vyberať? Aj tak najlepší DT bola jednotka, ..dvojka bola len o IAP s mierne lepšou grafikou a popravde ani toto mi nepríde ako „breathtaking“ , …

Pridaj komentár

+