MojAndroid

Ak máte radi RPG hry na počítači či hernej konzole, na smartfónoch vám možno chýbali kvalitné tituly. Hoci mnohé populárne hry boli pretransformované do mobilnej verzie, natívnych titulov nie je tak veľa. Teraz ale pribudne ďalší, špeciálne optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Shadowblood sľubuje skvelú hrateľnosť a hneď niekoľko atraktívnych herných módov.

Hra ponúka pohľad z tretej osoby a atraktívnu 3D grafiku. Herný štýl bude podobný titulom Diablo 4i Torchlight, no potešia herné módy ako PvP aréna či špeciálny multiplayer režim, kde budú môcť až traja hráči bojovať proti zákerným nepriateľom. K dispozícii budú tiež tri kategórie hrdinov – Archer, Berserk a Assassin, pričom každý hrdina bude mať iné schopnosti a iné výhody v boji.

https://youtu.be/csskeT40shA

Hra by mala byť oficiálne predstavená v polovici januára. K dispozícii bude zadarmo, no jej súčasťou budú in-app nákupy. Už teraz sa ale môžete predregistrovať a byť tak medzi prvými, kto bude mať možnosť hru si vyskúšať.

Zdroj: Shadowblood Facebook via Android Authority

9.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+