MojAndroid

Každý z vás už určite počul o streamovacích platformách, na ktorých si môžete pozrieť vaše obľúbené seriály alebo filmy. Avšak nie všetky seriály sú natoľko populárne, aby zabezpečili spoločnostiam profit. Portál Filmtoro uvádza, že práve z tohto dôvodu platformy Netflix a HBO Max opäť odstránia z ponuky niekoľko seriálov.

HBO Max odstráni obľúbený seriál

Na platforme HBO Max zožalo v roku 2021 obrovský úspech pokračovanie seriálu Gossip Girl. Seriál je mixom osvedčených amerických hitoviek, ako sú Beverly Hills 90210, Priatelia alebo populárny sitcom Ako som spoznal vašu mamu.

Prvé série seriálu sa osvedčili natoľko, že sa po deviatich rokoch jeho tvorca rozhodol prísť s pokračovaním, ktoré však nebolo dostatočne úspešné. Sledovanosť prvých dielov sa držala veľmi vysoko, no nadšenie postupne opadlo. Poslednú epizódu tohto seriálu si na platforme HBO Max budete môcť pozrieť 26. januára.

HBO Max na Slovensku
HBO Max | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Netflix aj naďalej pokračuje v odstraňovaní seriálov

V minulom roku sa platforma rozhodla zo svojej ponuky odstrániť niekoľko populárnych seriálov z rôznych dôvodov. Odstraňovanie naďalej pokračuje a už onedlho na platforme nenájdeme ďalšie dva seriály.

Ako prvý sa Netflix rozhodol odstrániť seriál Inside Job. Ide o animovanú komédiu zameranú na dospelé publikum, ktorá opisuje rôzne konšpiračné teórie. V tomto prípade ide o odstránenie kvôli ukončeniu jeho produkcie. To uviedla na svojom Twitteri scenáristka seriálu, Shion Takeuchi, ktorá má na konte aj seriál Mestečko Záhad.

Druhým odstráneným seriálom je komediálna dráma The Chair. Tento seriál opisuje príbeh prvej ženy, ktorá sa stala šéfkou ústavu a jej každodenné problémy, ktoré s touto náročnou pozíciou prichádzajú. Aj v tomto prípade ide o odstránenie celkom úspešného seriálu z dôvodu ukončenia jeho nakrúcania.

Náš tip
Smart Banka 2023: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte smartfón v hodnote 1000 eur!
24.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+