MojAndroid

Spoločnosť Samsung aktualizuje niekoľko zariadení na úroveň zabezpečenia pripadajúcu pre mesiac máj 2018. Patria medzi ne samozrejme high-end, mid-range, ale aj low-end smartfóny.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Samsung Galaxy S8 a S8+

Aktualizácia je už dostupná v Číne a pomaly sa šíri aj ďalej. S aktualizáciou prídu opravy pre šesť kriticky zraniteľných miest systému Android, taktiež aj pre množstvo vysoko až stredne rizikových častí. Sedem opráv chýb sa dočká aj samotné prostredie od Samsungu. Opravy dostane napríklad aj inteligentný asistent Bixby, WeChat, ale hlavne opravy sa dočká chyba, ktorá mohla viesť k tomu, že fotografie sa neukladali do galérie telefónu.

 

Samsung Galaxy A8+

Aktualizácia pre Samsung Galaxy A8+ zahŕňa vylepšenia výkonu, bezpečnostné záplaty sú ďalej sú identické so Samsung Galaxy S8 a S8+. Aktualizácia sa rozširuje v štátoch ako India, Nepál, Srí Lanka, Bangladéš a postupne sa dostáva do viacerých zariadení.

Samsung Galaxy J1 mini Prime

Bezpečnostných opráv sa dočká aj smartfón nižšej triedy. Aktualizácia je už dostupná v Egypte a májové opravy samozrejme zahŕňajú zhodné opravy, ako v už spomínaných zariadeniach.

22.5.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+