MojAndroid

Spoločnosť Samsung si pre fanúšikov radu Galaxy S a pre všetkých záujemcov o nový model zo série S10 pripravila akciu, počas ktorej môžu pri nákupe smartfónu Galaxy S10 zároveň odpredať starší model z radu Galaxy S alebo iPhone spoločnosti Apple a získať tak zvýhodnenie až 420 Eur.Túto akciu je možné využiť pri nákupe nových smartfónov Galaxy S10+, Galaxy S10 a Galaxy S10e u partnerských predajcov. Ponuka je platná od 13. 5. 2019 do 30. 6. 2019 alebo do vyčerpania bonusov.

Pre dosiahnutie sumy 420 Eur stačí odpredať model Galaxy S9+ 64GB vo verzii Dual SIM. Výška výkupnej ceny za staré zariadenie závisí od modelu starého zariadenia. 

Zvýhodnená výkupná cena sa týka zariadení:

Samsung Galaxy S7 (G930F), 32GB

Samsung Galaxy S7 edge (G935F), 32GB

Samsung Galaxy S8 (G950F), 64GB

Samsung Galaxy S8+ (G955F), 64GB Dual SIM

Samsung Galaxy S9 (G960F), 64GB Dual SIM

Samsung Galaxy S9 (G960F), 64GB Single SIM

Samsung Galaxy S9+ (G965F), 64GB Dual SIM

Samsung Galaxy S9+ (G965F), 64GB Single SIM

Apple iPhone 7

Apple iPhone 6

Apple iPhone SE

 

Ako získať zľavu? 

Získať zvýhodnenie na nákup nového smartfónu Galaxy S10+, S10 alebo S10e za odpredaj starého zariadenia z radu Galaxy S je jednoduché. Navštívte stránku novysamsung.sk, na ktorej zaregistrujete údaje o novom zariadení, ako sú model, jeho IMEI číslo, dátum jeho kúpy, predajňu, kde bol zakúpený a nahráte pokladničný doklad alebo faktúru. Doklad o kúpe bude akceptovaný s dátumom maximálne do 30. 6. 2019 a registrácia potrebných údajov na www.novysamsung.sk je možná do 7. 7. 2019. Na jednu registráciu je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového zariadenia Samsung série Galaxy S10.

Nasleduje registrácia starého zariadenia, ktoré chcete odpredať. Na stránke www.novysamsung.sk  zaregistrujete všetky potrebné informácie o jeho stave. Zároveň označíte spôsob, ako chcete svoje staré zariadenie odovzdať. Či už osobne, na jednej z predajní výkupcu, alebo zdarma odoslať kuriérom.

Výkupná suma za staré zariadenie vám bude vyplatená po validácii stavu zariadenia a po overení zaregistrovaných údajov o novom zariadení.

Ďalšie informácie, zoznam partnerov a podrobné pravidlá bonusovej akcie sú k dispozícii na stránke novysamsung.sk.

13.5.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Peter Kmec

  Reklamný obrázok sľubuje 420€ za použitý Galaxy S9+. Naklikám to na ich stránkach a za použitý S9+ dostanem maximálne 280€… Kde je zrada?

  • Kevin Čurný

   Malým písmom na fotke je napisané :D A podľa stavu myslím si že aj :D

   • Peter Kmec

    Veď práve, že na fotke je napísané, že za “Použitý S9+ 64GB DualSIM” dostaneš 420€. Ale za aj použitý telefón v perfektnom stave ti to dá maximálne 280€. Preto je toto riadne zavádzajúca reklama!

    • MatejB

     Neni pravda, ak je naozaj pouzity v perfektnom stave tak ti daju 420. Ale musis mat aj prislusenstvo, SK distribucia a pod.
     Ono ak clovek ma teraz zaujem o S10 tak je to celkom dobra cena, lebo tak nejak sa pohybuje cena aj na bazosi.

     Kazdopadne by som pockal do jesene. Vtedy budu k vykupom vacsie zlavy.

  • KalichVydra

   Oyeb.

 • Dano

  Donesiem im skapatý (doska) Note4 za 420 Eur. Je to môj prý Samsung čo sa mi pokazil…A to má len 2,5 roka a žiadny servis. Hlavne že Note 2 jka čo so mnou prežila všetko možné aj nemožné 4 roky naplno stále ide… Aj po dvoch (mnou doma robených neodborných) opravách – tlačítko a nabíjanie. S3 jka ide 4 roky bez servisu.

  Nič menej dnes som si ošahal S10e – zaujímavý kúsok… Malý ako S7, ale display hodne väčší… Výkon, fotoaparát a celkový HW ani nehovorím. Ten kúsok sa im vydaril…

 • Marcel Pis

  Tento clanok inak hovori ze cena S9+ za pol roka padla o polovicu, ked chcu aby si to ludia kupili a dali im zvyhodnenu cenu tak by to malo byt postavene na niecom inom

+