MojAndroid

Po včerajšom predstavení noviniek od Samsungu sme si pre vás pripravili súťaž o dve z nich. Stačí správne odpovedať na 5 súťažných otázok a budete zaradení do žrebovania o novučičký smartfón Samsung Galaxy S21 5G a bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro.

Dve ceny, dvaja výhercovia

V tejto súťaži sa hrá o veľmi hodnotné ceny. Jednou z nich je smartfón Samsung Galaxy S21 5G so silnou batériou, výkonným procesorom Exynos 2100, nádherným 120 Hz Dynamic AMOLED 2X displejom a špičkovou fotovýbavou, ktorého hodnota je 849 eur.

Samsung Galaxy S21+

Druhý výherca získa nové bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro, ktorých hodnota je 229 eur. Pochváliť sa môžu špičkovým zvukom, výbornou výdržou a pokročilým aktívnym potlačením hluku.

Odpovedzte správne a vyhrajte

Súťaž tvrá od dnes, 15.1.2021 do 21.1.2021 do polnoci. Každý sa do súťaže môže zapojiť len raz, duplicity budú pred žrebovaním vymazané. Správne odpovede na otázky môžete nájsť v týchto článkoch:

Ak sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite sem.

Včera sme informovali o súťažiach na našich sociálnych sieťach, v rámci ktorých ste tiež mohli vyhrať niektoré z novopredstavených zariadení od Samsungu. Stačilo s nami sledovanie sledovať zadarmo. Výhercov oznámime spoločne s výhercami tejto súťaže.

Podmienky súťaže

  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so Samsung
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na všetkých 5 súťažných otázok z formulára  “Súťaž: Vyhrajte Samsung Galaxy S21 a Galaxy Buds Pro” 
  3. Súťaž začína 15.1.2021 a končí 21.1.2021 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Po skončení súťaže budú vyžrebovaní dvaja výhercovia. Prvý  vyžrebovaný výherca vyhrá smartfón Samsung Galaxy S21, druhý vyžrebovaný výherca získa slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro.
  5. Výhercovia budú vyžrebovaní do 31.1.2021. Výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
15.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+