MojAndroid

Hoci sa už na svet dostala vývojárska verzia najnovšieho systému Android L, neznamená to, že výrobcovia prestanú pracovať na aktualizáciách ešte stále aktuálneho Androidu KitKat. Podľa najnovších informácií sa tejto verzie najnovšie dočká celkom päť Android smartfónov strednej triedy od spoločnosti Samsung. Aj napriek dobrým správam sa stáva sklamaním, že medzinárodná verzia populárneho modelu Galaxy S III už novšiu verziu Androidu nedostane aj napriek tomu, že predchádzajúce úniky hovorili opak. Informácie pochádzajú údajne od dôveryhodného zdroja portálu Justaboutphones.

Medzi zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 4.4 KitKat ešte v tomto mesiaci patrí Samsung Galaxy S4 mini, Galaxy Note 3 Neo, Galaxy Grand 2 Duos a tabletofóny Galaxy Mega 6.3 či Galaxy Mega 5.8. Ako zvyčajne, načasovanie sa bude odlišovať v závislosti od krajiny alebo operátorov, pričom predpokladaný dátum zverejnenia pre Slovensko alebo Českú republiku nebol zverejnený. Galaxy Note II už aktualizáciu získava aj na území našej krajiny.

gsmarena_001

Presný zoznam zmien, ktoré aktualizácia prinesie zatiaľ nebol zverejnený. Očakávať však môžete všetky funkcie, ktoré priniesol samotný KitKat – priesvitná notifikačná lišta, tunelovanie audia, bezdrôtovú tlač, lepšiu stabilitu, vylepšenú správu pamäte a mnoho ďalších. Očakávať môžete aj malé zrýchlenie systému.

Zdroj: justaboutphones 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+