MojAndroid

Spoločnosť Samsung si už tradične v súvislosti s predstavením nových zariadení pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu ponuku. V rámci predobjednávok môžu záujemcovia získať nové skladacie smartfóny za výhodné ceny.

Čo je možné získať:

  • prémiovú službu Z Premier Service na 1 rok
  • až 1000 eur pri výkupe starého zariadenia
  • flipové puzdro s perom S Pen a 25 W nabíjací adaptér
  • duálnu bezdrôtovú nabíjačku

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Ak si novinku predobjednáte do 26.8.2021, čakajú na vás zaujímavé bonusy. Ako darček dostanete flipové puzdro S Pen a 25 W nabíjací adaptér, ktorý nie je súčasťou balenia. Okrem toho získate aj prémiový servis na 1 rok, je však potrebná predregistrácia. Všetky detaily nájdete na stránkach Samsungu.

Samsung Galaxy Z Fold3
Samsung Galaxy Z Fold3 | Foto: Redakcia

Chýbať nesmie ani obľúbená akcia Vymeňte starý za nový, pričom za výkup starého zariadenia môžete získať bonus do výšky až 1000 eur. Taktiež je potrebná predregistrácia.

Cena Galaxy Z Fold3 5G začína na 1799 € za verziu s 256 GB úložiskom. 512 GB variant stojí 1899 €.

Z Flip3 5G

Aj k predobjednávke lacnejšieho z dvojice noviniek získate zaujímavé bonusy. Samozrejmosťou je prémiový servis na 1 rok a chýbať opäť nesmie akcia Vymeňte starý za nový, v rámci ktorej môžete dostať za váš starý telefón až 1000 eur. Na získanie bonusov je rovnako ako v prípade Z Fold3 potrebná predregistrácia.

Samsung Galaxy Z Flip3
Samsung Galaxy Z Flip3 | Foto: Redakcia

Cena smartfónu je stanovená na 1049 eur za 128 GB variant, 256 GB verzia je o 50 eur drahšia.

Samsung Galaxy Watch4

Samsung myslel aj na záujemcov nových hodiniek, ku ktorým pribalí príslušenstvo v podobe duálnej bezdrôtovej nabíjačky v hodnote 59,90 €. Bonus platí len pre predobjednávky. Na jeho uplatnenie je potrebná predregistrácia.

Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch4 | Foto: Redakcia

Ako získať zľavy a bonusy?

  1. Od 11.8. do 26.8. si predobjednáte Samsung Galaxy Z Fold3 alebo Z Flip3 na stránke www.samsung.sk.
  2. Predregistrujete sa tu. Na základe predregistrácie vám bude zaslaný kód, ktorý využijete v nasledujúcom kroku.
  3. Po obdržaní zariadenia sa registrujte v Samsung Members, počas registrácie vyplňte povinné údaje o zariadení a kód z predregistrácie.
  4. Následne získate voucher, pomocou ktorého si uplatníte nárok na bonus.

Kompletný návod, ako získať bonusy a na nič nezabudnúť, nájdete na stránkach výrobcu. Predpredaj noviniek odštartovali aj operátori Orange a Telekom.

Náš tip
Súťaž: Ukážte nám svoje najkrajšie zážitky a vyhrajte 5x 100 prémiových fotografií od HappyFoto
12.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+