MojAndroid

V posledných dňoch na našom webe prebiehalo viacero súťaží o hodnotné ceny. Jednou z nich bola aj súťaž o novinky od Samsungu. Vyhrať ste mohli Samsung Galaxy S21 5G a Samsung Galaxy Buds Pro. Ten, kto sa zapojil do súťaže na našich sociálnych sieťach – Facebook a Instagram, mohol vyhrať nový Samsung SmartTag. Súťaž je ukončená a my poznáme výhercov.

Súťaž o Galaxy S21 5G a Galaxy Buds Pro trvala od 15.1.2021 do 21.1.2020 do polnoci. Každý sa mohol zapojiť len raz. Stačilo správne odpovedať na súťažné otázky a boli ste zaradení do žrebovania o tieto výhry.

Správne odpovede

samsung-sutaz-spravne-odpovede

Odpovede na súťažné otázky bolo možné nájsť v týchto článkoch:

Výhercovia Galaxy S21 5G a Galaxy Buds Pro

Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali šťastných výhercov. Výhercom smartfónu Samsung Galaxy S21 5G sa stáva Jaroslav Zold. Slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro poputujú k výhercovi – Samule Vlkovič. Gratulujeme!

Samsung Galaxy S21

Výhercovia Samsung SmartTag

Zo všetkých zúčastnených súťažiacich na našich sociálnych sieťach sme vyžrebovali nových majiteľov lokalizačných príveskov Samsung SmartTag. Súťaž na Facebooku vyhral Vladimír Lenk. Na Instagrame sa môže z výhry tešiť @martinsivy spolu s kamarátom @miasanpeter. Výhercov sme už kontaktovali.

3.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+