MojAndroid

Samsung si na rok 2015 pripravil naozaj veľmi zaujímavé zariadenia. Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 Edge si za krátky čas svojej existencie získali veľké množstvo fanúšikov. Niet sa čomu čudovať, veď ide o vlajkové lode v pravom zmysle slova. Ponúkajú elegantnú konštrukciu, fantastický displej a fotoaparát a špičkový výkon. Hoci výdrž batérie na jedno nabitie nie je v ich prípade najhoršia, za niektorými inými vlajkovými loďami výrazne zaostávajú. Zdá sa ale, že tento nedostatok je aspoň sčasti možné odstrániť správnym softvérovým updatom, teda to si aspoň myslí Samsung.

Ten teraz zverejnil aktualizáciu pre aplikáciu Samsung Push Services, ktorá by mala byť zameraná najmä na vyriešenie tohto nedostatku. Aktualizácia by mala obmedziť sťahovanie dát na pozadí v režime stand-by, čo by malo mať veľmi pozitívne účinky na výdrž smartfónu. Hoci sa zdá, že aktualizácia je prispôsobená práve pre aktuálne vlajkové lode, update pre aplikáciu si môžu stiahnuť aj majitelia ostatných zariadení Samsung a zároveň aj čerpať jeho výhody.

samsung-galaxy-s6-recenzia-9

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S6

Zatiaľ nie je zrejmé, nakoľko je tento update užitočný a ako veľmi pomáha znížiť energetickú náročnosť nových smartfónov od Samsungu. Ak ale už máte niektorý z nich k dispozícii, určite sa poponáhľajte a nainštalujte si aktualizáciu čo najskôr. V diskusii nám môžete dať vedieť, či ste spozorovali nejaké vylepšenia týkajúce sa výdrže batérie.

Zdroj: SamMobile via Cult of Android

18.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+