MojAndroid

Okrem Googlu si tesne pred začiatkom 1. apríla zavtipkoval aj Samsung. Ten na sociálnych sieťach začal tízingovú kampaň na predstavenie “nového galaxy smartfónu” s číselným označením 8. Samozrejme, takéto predstavenie sa v skutočnosti nebude konať a juhokórejský výrobca sa podobne ako mnohí ďalší zapája do obľúbeného kolobehu prvoaprílových žartov. Podobne sa nás výrobca pokúsil nachytať aj minulý rok, kedy ale na rozdiel od smartfónu “predstavil” inteligentné rukavice s flexibilným displejom.

Samsung však neostáva len pri upútavke na Galaxy S8. Svetu ukázal aj novú kolekciu nohavíc s inovatívnymi funkciami, ktoré kombinujú high-tech výbavu s tým najlepším zo sveta módy. Nohavice obsahujú čip, ktorý komunikuje s aplikáciou v mobile a ponúka viacero užitočných funkcií. Patrí medzi ne aj detekcia otvoreného rozporku, ktorý ak nezvriete do 3 minút, tak budete na to upozornení priamo v aplikácii – funkcia nesie názov Wi-Fly. Nechýbajú ani proaktívne upozornenia, ktoré vás minimálne po každej hodine vysedávania vyzvú k nejakej tej aktivite. Pozor! Ak budete tieto upozornenia ignorovať, nohavice do zadku vyšlú elektrošoky, ktoré vás prinútia vstať. Skvelá motivácia pre všetkých lenivých ľudí.

internet-of-trousers-1

Nový Samsung Bio procesor zabezpečuje v týchto nohaviciach zber bio-dát, vrátane srdcového tepu a iných dôležitých údajov. A senzor pnutia v páse, ktorý ak zistí že sa prejedáte, tak vyšle signál do prepojenej chladničky a automaticky ju zamkne. Samsung navyše sprístupní ekosystém inteligentného oblečenia všetkým, takže štrikovaný sveter vašej babičky, bude môcť byť rovnako inteligentný ako všetko ostatné vo vašom živote.

dualpixel_final_CS6

Nezabúdajte ale, že všetko toto je len 1. apríl a nič z toho čo ste vyššie čítali, sa pravdepodobne, dúfame, nikdy nestane skutočnosťou :)

31.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+