MojAndroid

Samsung Galaxy S IV bude nová vlajková loď spoločnosti Samsung pre rok 2013. Spoločnosť ju predstaví už 14. marca v New Yorku a náš šéfredaktor Michal bude osobne pri tom! Z New Yorku vám tak poskytneme čerstvé informácie priamo z Times Square. Najnovšie informácie ohľadom spomínaného Galaxy S IV však ponúkajú nový pohľad na to, ako by toto zariadenie mohlo vyzerať a čo by mohlo používateľom ponúknuť.

Snímka obrazovky 2013-03-02 o 12.43.06

Samsung Galaxy S IV by na trh mal prísť v dvoch farebných variantách – bielej a čiernej. Telo bude zrejme vyrobené z hliníka alebo iného ušlachtilého kovu, ako tomu napovedá pozvánka na jeho predstavenie a číslica 4 v kovovom dizajne. Zadný kryt by pritom mohol ponúknuť aj bodkovaný vzor, čím by spoločnosť zabránila šmýkaniu sa zariadenia v dlani. Ak Samsung naozaj použije kokové telo, spraví tak krok dopredu a ustúpi od svojej klasickej koncepcie, ktorá vychádza z plastových krytov. Jeho nová vlajková loď tak možno dosiahne luxusnejšie a hlavne pevnejšie spracovanie a dizajn, ktorý ľudí zaujme viac ako tuctové plastové kryty.

Galaxy-S4

Informácie ohľadom novej vlajkovej lode však nespomínajú len to, ako by toto zariadenie mohlo vyzerať. Na internet unikli aj výsledky benchmarkov, kde sa záhadne objavila CDMA verzia Samsungu Galaxy S IV s kódovým označením SCH-i959, ktoré je typické pre americký Verizon (no tentokrát určené pre China Telecom). Výsledky ukazujú dosiahnuté skóre v aplikácii AnTuTu Benchmark, kde S IV-ka dosiahla úctyhodné skóre 26250 bodov. Ďalšie detaily benchmarku potvrdzujú aj použitie Full HD displeja, Androidu 4.2.1 a 1,8 GHz procesora. Iný zahraničný portál zas informoval o tom, že Samsung Galaxy S IV príde na trh v 3 pamäťových verziách – 16, 32 a 64 GB, pričom bude pamäť rozšíriteľná aj pomocou microSD karty. Uvidíme však, či sú tieto dohady pravdivé a s čím príde Samsung na Times Square už o 2 týždne. Sledujte náš web, o novej vlajkovej lodi Samsungu vás budeme informovať hneď, ako bude niečo nové.

Zdroj: PhoneArena, AndroidCommunity

2.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+