MojAndroid

Samsung Galaxy S7 edge je pre mnohých fanúšikov jedným z najočakávanejších zariadení roku. Niet sa čomu čudovať, veď výkonný hardvér a štýlový zahnutý displej sú skutočným lákadlom. Väčšina používateľov by ale zrejme pri prvom kontakte s telefónom ocenila jeho eleganciu a funkcie, no nie všetci. Napríklad taký YouTuber JerryRigEverything má vlastné metódy, ako privítať nové zariadenie vo svojej kancelárii.

Náš tip
Samsung Galaxy S7 a S7 edge zlomili rekord v predobjednávkach

Novinku od Samsungu tak podrobil skutočne extrémnym testom, aby zistil, aký je telefón odolný a akú fyzickú výdrž od neho môžeme očakávať. Samozrejme, zariadenie je odolné voči vode a prachu, a tak na rad prišli iné nástroje. Najskôr bola otestovaná odolnosť voči škrabancom. Telefón je z veľkej časti tvorený sklom, ktoré sa nakoniec predsa len poddalo, no bolo na to vyžadované skutočne veľké množstvo námahy a pri bežnom používaní by ste sa žiadneho poškodenia obávať nemuseli.

Displej utrpel menšiu ujmu aj pri kontakte s ohňom, no takýto scenár je v reálnom živote naozaj veľmi nepravdepodobný. Následne prišlo na rad ohýbanie a stláčanie telefónu, čoho výsledkom bolo síce zariadenie s trochu zmenenými proporciami, no žiadne lámanie na polovicu sa nekonalo. Telefón odolal, za čo môže zrejme vďačiť aj odolnému kovovému rámu. Celkovo tak pôsobí novinka od Samsungu pomerne odolne, a to aj napriek tomu, že pri výrobe telefónu sa myslelo najmä na eleganciu a luxus.

Zdroj: JerryRigEverything (YouTube) via pocketnow

2.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+