MojAndroid

Spoločnosť Samsung si na výstave MWC 2016 v Barcelone dala záležať a pri predstavení svojich nových vlajkových lodí usporiadala obrovskú šou. Jej výsledkom boli dva nové telefóny, ktoré sme očakávali a ktoré naše očakávania naplnili. To ale neznamená, že naplnené budú aj očakávania fanúšikov a potenciálnych zákazníkov. Túto informáciu nám zväčša dajú až čísla predajnosti, pričom už teraz máme nejaké údaje k dispozícii. Podľa neoficiálneho zdroja Samsung prekonal svoj doterajší rekord v predobjednávkach a novinkám Samsung Galaxy S7 a S7 ege sa darí lepšie ako ktorémukoľvek doterajšiemu modelu spoločnosti.

Samsung Galaxy S7 edge

Informoval o tom ruský novinár na svojom účte na sociálnej sieti Twitter, kde síce neponúkol presné čísla, ale prezradil, že až 64 % predobjednaných zariadení tvorili telefóny Galaxy S7 edge. Oficiálne informácie zatiaľ dostupné nie sú, no ak by sa spoločnosti skutočne podarilo prekonať svoj doterajší rekord, je veľmi pravdepodobné, že to bude čoskoro potvrdené. Predobjednávky telefónov začali iba pred niekoľkými dňami, pričom prvé kusy doputujú k majiteľom 11. marca.

Zdroj: Eldar Murtatzin (Twitter) via GSMarena

2.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+