Samsung vydal novú aktualizáciu pre Galaxy S5, ktorá má vrátiť späť zaužívaný tichý režim. Ten má nahradiť systém od spoločnosti Google, ktorý prišiel spolu s novým Androidom 5.0 Lollipop. Používatelia si na túto novinku nevedeli zvyknúť a pomerne často sa objavovali požiadavky na to, aby sa do zariadenia vrátil klasicky a všetkým dobre známy tichý režim.
Juhokórejský výrobca vypočul svojich zákazníkov a v najnovšom update nahrádza prerušenia od Googlu tichým režimom. Nový build nesie označenie G900FXXU1BOB7 a základom je stále Android vo verzii 5.0 Lollipop. Update je momentálne dostupný len pre majiteľov vo Veľkej Británii. Nemalo by však dlho trvať a objaví sa aj v iných častiach Európy vrátane Slovenska.
[katalog_reklama id="280727" typ="micro"]
Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Petrovi
Zdroj: gsmarena









Aktualizacia mala 324MB, cize celkove vylepsenie 5.0, a po naistalovani opat dostupne vsetky tri rezimy. :)
si v GB, alebo ako si sa ku aktualizacii dostal? :-)
Musis mat BTU CSC, alebo flashnes ich ROM cez ODIN.
Ale osobna skusenost, aplikacia Kontakty stale pada aj na tejto verzii, este cakam ci opravili chybu mq-camera daemon, ktora vybija baterku.
Ak nechce prist o zaruku radsej si pockaj kym pride update na SK.
Ja mam dovezeny phone z UK, ale nie je problem flashnut si don akukolvek oficial stock ROM. UK BTU je nebrandovana a povacsine ma ako prva update.
Rano som to nasiel na portali gsmarena, dal preverit cez phone a hend aj natiekla cez OTA
Parada
nevie niekto kedy dojde aktualizacia aj na Galaxy S4 I-9505 ?
Nie nemame vestecku gulu.
Som kdesi čítal, nie som si istý, či to nebolo na Môj Android, alebo Mobil Mania, že na S4 príde na Slovensku až začiatkom budúceho roka . Zdá sa mi to dosť nepravdepodobné, príliš neskoro. Kdejaké sračky už to majú.
Ja mám S4 LTE+ kupované cez shoppie.sk asi EÚ edícia a aktualizáciu som dostal asi dva dni dozadu :)
A sorry myslel som Android 5 nie tento tichý režim, sry za spam
v 5ke potesi aj lepsie snimanie otlackov prsta…treba ale nanovo naskenovat v systeme. Inak je trocha spomalenejsi oproti 4.4.4 . Co sa tyka nejakej stability neviem…aj na 4.4.4 mi islo vsetko bez problemov.
galaxy S5 je uz od 380e,ta co tu davate predrazene eshopy do clanku to su predrazene nerealne ceny.. http://mobilne-telefony.heureka.sk/samsung-g900-galaxy-s5/
Tak uz aj pre ORANGE GALAXY S vcera dorazil update….
Telekom zatiaľ bez zmien
Uz mate aktualizaci?
Mám edíciu od telekomu ale aktualizáciu čo vracia tichý režim zatiaľ nemám. Ani cez kies3 nič nové.
Má túto aktualizáciu niekto od telekomu? ORANGE ju má už mesiac
Takze uz aj pre TELEKOM dnes dorazila aktualizacia
MAte niekto uz skusenost ako funguje ? Mne tiez dnes prisla na Telekom tusim 380mb ale bojim sa ze to bude este horsie ako to je teraz
Aktualizácia stiahnutá, nainštalovaná, pracuje, tichý režim obnovený, Mobil z Telekomu, ponúknuté automaticky – cez wifi. Po schválení stiahnuté a nainštalované. Mobil mi pripadá svižnejší. Prvý dojem – skvelé.