MojAndroid

Samsung vydal novú aktualizáciu pre Galaxy S5, ktorá má vrátiť späť zaužívaný tichý režim. Ten má nahradiť systém od spoločnosti Google, ktorý prišiel spolu s novým Androidom 5.0 Lollipop. Používatelia si na túto novinku nevedeli zvyknúť a pomerne často sa objavovali požiadavky na to, aby sa do zariadenia vrátil klasicky a všetkým dobre známy tichý režim.

Juhokórejský výrobca vypočul svojich zákazníkov a v najnovšom update nahrádza prerušenia od Googlu tichým režimom. Nový build nesie označenie G900FXXU1BOB7 a základom je stále Android vo verzii 5.0 Lollipop. Update je momentálne dostupný len pre majiteľov vo Veľkej Británii. Nemalo by však dlho trvať a objaví sa aj v iných častiach Európy vrátane Slovenska.

galaxy S5-update_4 galaxy S5-update_3 galaxy S5-update_2 galaxy S5-update

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Petrovi

Zdroj: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+