MojAndroid

Samsung Galaxy S10 je jedným z najočakávanejších smartfónov tohto roka. Teraz ho môžete vyhrať za odpovede na tri jednoduché otázky! Stačí správne odpovedať a budete automaticky zaradení do súťaže, na konci ktorej jeden z vás vyhrá nový smartfón Samsung Galaxy S10!

Ako na to?

Je to veľmi jednoduché – nižšie nájdete formulár a v ňom tri súťažné otázky. Stačí, keď správne odpoviete na všetky tri otázky a uvediete svoje kontaktné údaje. Po skončení súťaže bude spomedzi všetkých čitateľov, ktorí správne odpovedali na všetky tri otázky, vyžrebovaný jeden, ktorý si domov odnesie novú vlajkovú loď Samsung Galaxy S10. Súťaž trvá oddnes 18. marca 2019 do nedele 31. marca 2019. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné odpovedať na otázky a správne vyplniť kontaktné údaje vo formulári nižšie:

Súťaž o Samsung Galaxy S10 je uzavretá.

Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje, kliknite SEM.

Otázky sa týkajú priamo série Samsung Galaxy S10, resp. smartfónu Samsung Galaxy S10+. Ak by ste si neboli istí alebo by ste chceli svoje odpovede overiť, všetky informácie nájdete v našej recenzii smartfónu Samsung Galaxy S10+, prípadne v ostatných článkoch venujúcich sa tomuto smartfónu.

Samsung Galaxy S10: Skutočná vlajková loď pre každého

Nová vlajková loď spoločnosti Samsung prichádza s množstvom noviniek a vylepšení. Samsung Galaxy S10 ponúka 6,1″ QHD+ dynamický AMOLED displej s podporou HDR10+ a svietivosťou 1200 nitov. Vo vnútri sa nachádza 8nm čip Exynos 9820 Octa, 8 GB RAM a 128/512 GB vnútornej pamäte. Novinkou je trojitý fotoaparát – 12MP hlavný s premenlivou clonou f/1.5-f/2.4, 12MP telefoto objektív s dvojnásobným bezstratovým priblížením a 16MP širokouhlý snímač. Poteší aj batéria s kapacitou 3400 mAh či predinštalovaný systém Android 9.0 Pie s novou nadstavbou One UI.

Podmienky súťaže o Samsung Galaxy S10
 1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Samsung
 2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky a korektne vyplniť osobné údaje prostredníctvom formulára v rámci článku s vyhlásením súťaže.
 3. Na konci súťaže vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich na všetky tri súťažné otázky jedného výhercu, ktorý získa Samsung Galaxy S10.
 4. Súťaž začína 18. marca a končí 31. marca 2019
 5. Cena pre vyžrebovaného výhercu: 1x smartfón Samsung Galaxy S10
 6. Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 11. Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.
18.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+