MojAndroid

Nové vlajkové smartfóny Samsungu Galaxy S10 a Galaxy S10+ budú čoskoro na trhu dva mesiace a dá sa povedať, že juhokórejský gigant s nimi žne úspech. Jednou z najzásadnejších nových funkcií, ktoré tieto dva modely ponúkajú, je snímač odtlačkov priamo v displeji. Je to aj funkcia, ktorá ich odlišuje od menšieho modelu Samsung Galaxy S10e, ktorý má snímač odtlačkov na boku prístroja.

Napriek pokročilej technológii sa so snímačom objavujú problémy. Jeho plocha nie je veľká, takže je nutné priložiť prst presne na vyznačené miesto. Pokiaľ sa tak nestane, rozpoznávanie trvá dlho alebo nedôjde k rozpoznaniu vôbec. To by mala riešiť najnovšia aktualizácia.

Update len pre snímač

Nejedná sa o klasickú aktualizáciu systému, ale len aplikácie pre snímač odtlačkov. Najnovšia verzia aplikácie Odtlačok prstov by mala byť dostupná v obchode Galaxy Store. Číslo verzie aplikácie by malo byť 2.0.8.4. Veľkosť aktualizácie je 6,9 MB. Podľa hlásení používateľov sa odozva snímača skutočne zlepšila. Stále je ale rýchlosť odozvy nižšia ako u postranného snímača odtlačkov modelu Samsung Galaxy S10e. A aké sú vaše skúsenosti?

Náš tip
Samsung Galaxy J6 dostáva Android 9.0 Pie

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.4.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+