MojAndroid

Samsung bude v spolupráci s cloudovou službou Dropbox, ponúkať na niektorých svojich zariadeniach 50GB úložného priestoru v cloude zadarmo. Dátový bonus získajú všetci majitelia, ktorí si zakúpia novinky ako Samsung Galaxy Note II, Galaxy Camera alebo tablet Galaxy Note 10.1. To znamená, že tieto zariadenia prídu na trh s predinštalovanou aplikáciou Dropbox, aby ešte viac uľahčili prístup k tomuto cloudovému úložisku. Dátový bonus v podobe 50GB, sa po prihlásení automaticky pripočíta k vašemu kontu a bude platiť po dobu dvoch rokov.

Dropbox je cloudová služba, ktorá umožňuje synchronizáciu dát naprieč všetkými operačnými systémami. Služba má klientov dostupných pre Windows, Mac OS X, Linux a mobilné platformy Android či iOS. Ponúka 5GB úložný priestor zadarmo, ktorý môžete ďalej rozširovať pomocou pozvánok alebo uploadovaním fotografií z mobilu či PC. Dropbox klienta pre operačný systém Android nájdete zadarmo na Google Play.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

1.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+