MojAndroid

Ako všetci dobre viete, Samsung sa rozhodol, že tento rok neuvedie na európske trhy ďalší zo série Note smartfónov – Samsung Galaxy Note 5. Namiesto neho sa na našom trhu bude predávať iná novinka – Samsung Galaxy S6 Edge+. Tá síce ponúka obdobné špecifikácie, teda procesor Samsung Exynos 7420 aj 4 GB RAM, avšak nemá pero S Pen, ktoré je špecifické práve pre zariadenia Note. To sa nepáči používateľom, ale aj predajcom, a tak sa anglický predajca Clove rozhodol vytvoriť petíciu za predaj Samsungu Galaxy Note 5 v Európe.

note5foreuropebanner1

Do petície sa môžete zapojiť aj vy, priamo na stránkach Clove. Petícia prebieha cez systém Google Forms, takže na jej podpísanie potrebujete zadať iba vaše meno a e-mailovú adresu. Clove vytvoril aj špeciálny hashtag #note5foreurope, ktorý má slúžiť na komunikáciu petície na sociálnych sieťach. Dúfame, že aj keď Clove priamo v petícii sľubuje, že e-mailové adresy nepoužije na reklamné účely, tak tieto kontaktné informácie budú naozaj slúžiť len na spomínanú petíciu.

Zdroj: Clove

20.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+