MojAndroid

Neutíchajúce snaženia spoločností o utajenie pripravovaných zariadení často zlyhávajú na uniknutých informáciách z vnútorných radov. Alebo spoločnosti uvoľňujú predčasné informácie zámerne? Nech je tomu tak, či onak, v AnTuTu Benchmark sa objavilo zaujímavé skóre zariadenia, ktoré sa na svetovom trhu ešte nenachádza. S kódovým menom GT-N7200 by v tomto teste mal vystupovať pripravovaný Samsung Galaxy Note 3, o ktorého predbežných špecifikáciách sme vás na našej stránke už informovali.

Samsung-Galaxy-Note-3-benchmark

Spoločnosť Samsung si pre svojich zákazníkov pripravuje ďalšie zaujímavé Android zariadenie. Samsung Galaxy Note 3 by podľa výsledkov benchmarku mal prísť na trh s operačným systémom Android 4.3 a výkonným procesorom s taktom 1,6 GHz. Ten by mal mať 4, prípadne až 8 jadier, čím by spoločnosť uspokojila najmä náročný podnikateľský sektor, pre ktorý je nový pracovný tabletofón určený. Výsledok 27,914 bodov poráža aj najnovšiu vlajkovú loď spoločnosti Samsung Galaxy S4, ktorá v rovnakom teste dosiahla 27,417 bodov. Galaxy S4 má však oproti novému Note 3 výhodu – je už v predaji. Kedy sa na naše pulty dostane aj Samsung Galaxy Note 3 nik nevie. Viaceré špekulácie totižto hovorili už o jeho predstavení na svetových mobilných konferenciách, ktoré sa tento rok konali, avšak sa tak nestalo. Uvidíme teda, kedy nám spoločnosť Samsung predstaví svoj vynovený tabletofón, už tretí z pracovného radu smartfónov Note.

Zdroj: PhoneArena

22.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+